Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van olyan iskola pesten ahol...

Van olyan iskola pesten ahol 1 év alatt leteheted az erettsegit? 18 elmultam es megvan a 9-10 evem is es lehet levelezo is.

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én olyat tudok, ahol egy nap alatt leteheted az érettségit, az nem jó? Úgy hívják, hogy Ecseri piac, vagy Józsefvárosi piac.
2013. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik iskola engedélyezi ezt - különbözeti vizsgát teszel a hiányzó tantárgyakból és akár azonnal mehetsz érettségizni.
2013. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] hasonló iskolákra gondolok ami itt van nem tudom mennyire igaz és jó és ehhez hasonlót ha tudna vki mondani az jó lenne:\\
2013. aug. 23. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat, mert amit belinkeltél, annak a "cégnek" van budapesti helyszíne (a 11. kerületben).

Bár nem tudom, mennyire lehet megbízni ebben. Végigolvastam az egész nyamvadt, helyesírási hibáktól hemzsegő oldalt, és mindettől most kb. az ájulás környékez, és kis híján mesterséges lélegeztetésre szorulok...

Na, jó, nem drámázok, de tényleg borzasztó egyrészt a rengeteg hiba, másrészt meg az elképzelés is elég furcsa nekem.


Szerintem battyogj be szépen a volt iskoládba az ott kapott bizonyítványoddal, és kérdezd meg, folytathatod-e a tanulmányaidat most szeptembertől estin/levelezőn. Vagy egy másik középfokú iskolába is mehetsz, tök mindegy; az a lényeg, hogy mivel megvan a 9.-10. osztályod, így már csak a 11. és a 12. van hátra, plusz az érettségi. Mindez két év, ki fogod bírni, és legalább tanulni is fogsz valamit.

2013. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

a 9-10 osztály nem egyenlő a gimnáziumi 9-10 osztállyal...szóval amit a 4. válaszoló írt az ostobaság.


A 9-10. osztályban azok járnak, akiket nem vesznek fel gimnáziumba...mivel a tankötelesség 16 éves kor. Jó reggelt kívánok!


1 év alatt le lehet tenni az érettségit, csak tanulnod kell, meg ide beiratkozni.


[link]

2014. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez baromság ötös, én gimnáziumba jártam és ott is 9-10-11-12. osztálynak nevezték a 4 évfolyamot.
2014. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: a baromság az amit te írsz...csak különbözeti vizsgával folytathatja a tanulmányait 11. osztályban.

törvényben van leírva...keres rá.


Mellesleg a különbözeti vizsga nehezebb mint egy sima kis érettségi...

2014. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

????


Mivan? Ki írt mást? Én annyit írtam, hogy gimnáziumban is 9-10-11-12. évfolyamnak hívják az osztályokat.

2015. jan. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!