Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál 3-4 honapos...

Első babánál 3-4 honapos terhesen már fog látszani a pocim? Csak mert nem tuti h terhes vagyok csak lehet és Májusba vizsgázok a suliba nem szeretném ha megtudnák még.20/L

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha most lehet hogy terhes vagy, akkor májusban nem 3-4 hónapos leszel hanem már az 5-6. hónapban leszel, és az már azért első babánál is látszik (bár tény hogy alkatfüggő, de azért a 6. hónap már látszik)
2013. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkattól is függ, de egy lazább felsőben nem hiszem, hogy észre veszik.
2013. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha még ennyit sem tudsz kiszámolni, inkább ne vállalj gyereket!
2013. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Igaza van az elsőnek.
2013. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, ez alkatfüggő. Én még nagyon az elején járok, de testre simuló felsőben már sejthetően dudorodik az alhasam. (7 hetes és 4 napos vagyok)
2013. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Azért 7hetes 4naposan sztem még max csak puffadás. Kérdező,még lehet,h el tudod takarni,tényleg alkattól is függ.
2013. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én nem akaork gyereket vállalni! de ha ugy van megtartom! és most lehetett janurár eslő napjaiban a dolog.Akor jöv honapba leszek 1 honapos februárba,..májusbán akkor 4 nem???
2013. jan. 6. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.. így egy kicsit már értelek. Viszont ha most jan. elején voltatok úgy együtt hogy védekezés nélkül és akkor lehetett peteérésed is és nem akarsz babát vállalni érdemes lett volna egyből nődokinál kezdeni és esemény utánit venni. De ha meg úgy alakul hogy ebből baba lesz akkor ebből a jan. elejéből azért vonj le két hetet (ha pontos a ciklusod, vagyis 28 napos, mert a terhességi kort nem a szexuális együttléttől számolják, hanem az előző ciklusodtól. Tehát ha majd most nem jön meg akkor a decemberi ciklusodtól számolják majd és akkor májusban már tuti 5 hónapos leszel, ha nem több..
2013. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alkattól függ mennyire fog látszódni de max ráfogod egy kis hízásra a vizsgák miatt...majd olyan rucikat hordj ha úgy van ami takarja de semmiképp ne szorítsd le...

7hetes terhesség meg még nem látszódik egyáltalán...tudod te mekkora ilyenkor a babád???? pár mm az h tudna kidudorodni??? max a puffadás az amit te látsz...

31hkm

2013. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol helyezkedik el a méhlepény. Én a negyedik hónap közepén vagyok, többen megjegyezték már, hogy "micsoda pocak". Mellső falon van a lepény, így állítólag hamarabb látszik. De egy laza felsővel még könnyű eltakarni.
2013. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!