Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.4-5-re nem várók izgultok...

Nov.4-5-re nem várók izgultok már?

Figyelt kérdés

Én már nagyon.

Tegyetek fel görbéket!

[link]


2009. nov. 1. 07:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon:)Már 2 nappal ezelőttre nem vártam,de 6-ig türelemmel leszek:)
2009. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tünetek, görbe?
2009. nov. 1. 08:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hello, én 4-re nem várom. Már nagyon izgulok és naponta győzöm le magam, hogy még ne teszteljek. Ma reggel viszont jósteszteltem és van egy halvány csíkocska. Holnap reggel is folytatom és nagyon izgulok, hogy erősödjön :)

Ime a görbém, eleinte féltem, hogy nem jó, még sosem volt ilyen összevissza és aztán ilyen lankásan lapos.

[link]

Neked mi a tüneted kedves kérdező?

2009. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,görbém kesze kusza,de annyira nem is érdekel,nem egyidőben mértem,tünetek felfázáshoz hasonló nyilalások a méhemnél,petefészekszurka,és nagyon fájós cicik.
2009. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3.-ra nem várom és nagyon izgulok már.De 10.-ig nem tesztelek.Nekem is van hasszurka meg cicifájdalom.
2009. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzek semmit, nem is bizakodom most. Éppen ezért nem is izgulok. Már volt egy terhességem, akkor mensi előtt azért sok mindent éreztem. Most semmit. Max annyi reményem hogy két terhesség még így is különbözhet. Majd írjátok meg mi lett :)
2009. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem mellfeszülés, mindjárt megjön érzés, derékfájás, hasszurka. Az előzőnél is ezeket éreztem, de intenzívebben. Mensi előtt meg ezek közül egyik se szokott lenni.
2009. nov. 1. 10:33
 8/16 A kérdező kommentje:

[link]

Így állok ma.

2009. nov. 2. 05:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is 5-ére nem várom. Tegnap és tegnapelőtt fájt a cicim, de ma már nem. Mensi előtt is mindig szokott fájni.Egyenlőre csak az egy kicsit afura,hogy 4-5 nappal előtte barnázni szoktam,most meg nem. De kevés a progeszteronszintem,így azt mondta a doki,ne is bízzak benn, hogy összejött,ha megjött kell elkezdenem clostilt meg duphastont. De azért az agyam legmélyén icipicit reménykedem.

[link]

Majd kiderül. Ebben a hónapban kezdtem el a hőmérőzést,úgyhogy nagyon ahhoz se értke, hogy tudjam milyen.

2009. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ilyen a mai görbém: [link]
2009. nov. 3. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!