Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen vékony a méhnyálka...

Miért ilyen vékony a méhnyálkahártyám?

Figyelt kérdés
Ma jártam nőgyógyásznál, és kicsit meglepődtem, amikor megláttam a papíron, hogy endometrium 3 mm. Nem értem miért ilyen vékony a méhnyálkahártyám, mikor kb. félidőben járok 19. nap, és ovulációs méhnyaknyákom is volt. Gondolom ebbe nem tudna beágyazódni a megtermékenyített petesejt?! Nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót június 7-én az első menstruációm rendesen megjött, mivel az még megvonásos vérzés volt, tartott június 11-ig. A második 30 napra rá július 6-án jött meg és július 9-ig tartott, azután viszont sokat késett 37. napra jött meg augusztus 12-én és csak 2-3 napig tartott. 1 évig szedtem gyógyszert... Nektek volt hasonló panaszotok? Ha igen, hogyan oldottátok meg? Havonta menjek orvoshoz, és nézessem meg, hogy vastagodott e? Mennyi idő alatt áll vissza minden a normál kerékvágásba? Kicsit most el vagyok keseredve... :( A dokim sem túl segítőkész és sajna ő az egyetlen körzeti orvos, nem is tudom kihez forduljak. Légyszi írjatok! Köszi
2013. aug. 30. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer abbahagyása után ez még belefér.
2013. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi egy e vitamin,ez erre van...de a valami jot ne gagyit v elevit havi 2500ert ezek segitenek
2013. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ne vegyem ezt ilyen komolyan? Az orvos azt sem kérdezte meg melyik ciklusnapon járok... Köszi a segíséget
2013. aug. 31. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell annyira nagyon komolyan venni,de nyilván ha minél előbb szeretnél bébit akkor ezek a vitaminok nagyban elősegítik...Folsav nagyon fontos vassal,e vitamin(méhnyálkahártya vastagító és spermaszám növelő) és c vitamin a jó kondícióért és egészségért...
2013. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!