Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes tünet amikel...

Lehet terhes tünet amikel felsorolok?

Figyelt kérdés
Mellfeszülés,émelygés,szédülés,és velem ilyen még sosem volt tegnap abszolult nem kivántam a szexet.
2009. nov. 1. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ezek azok...
2009. nov. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy most sikerült. Hülyén hangzik de érzem hogy van baba.Amugy 3.-ra nem várom.
2009. nov. 1. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia,nekem pont ezek vannak,és a férjem szegény 1 hét után hazajött,és nem akartam este én sem szexelni:(Én 28-ra nem vártam.Ja és nekem van petefészek és méhszurkálás is.Visszanézek,megírod majd,hogy van-e baba?Majd én is írok pénteken,addig várni akarok.
2009. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még én is várok. persze hogy megirom.Hasszurka nekem is van.
2009. nov. 1. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ok,akkor legkésőbb pénteken írok,de majd figyellek,hogy mi történt veled!Írj majd:)
2009. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kívánom, hogy ne legyen igazam és ne járj gy mint én ugyanezekkel a tünetekkel és Pozitiv(!!) teszttel és 3 hetes késéssel mentem nődokihoz és nem volt semmmmi:S hát azt mondta rá h ilyen az amikor egy nő nagyon akar gyereket...ne legyen igazam de nem szabad rágörcsölni

drukkolok

2009. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki nagyon akar gyereket,attól még nem lesz pozitív tesztje!Nekem sem volt a 4 év alatt pozi tesztem,csak egyszer,de abból a poziból itt rohangál egy kis emberke:)
2009. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem ma megjött:(
2009. nov. 2. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!