Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kezdeti tünetek különbözhetn...

A kezdeti tünetek különbözhetnek két terhességnél?

Figyelt kérdés
Sokan megérzik azt hogy babát várnak a várható menstruáció előtt (hasszurka, émelygés, mellfájdalom, aluszékonyság stb.). Aki másodszor volt terhes ugyanezt érezte, vagy volt olyan akinél ég és föld volt a különbség?
2009. nov. 1. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél volt egy kis émelygés,de nem udorodtam kávétól cigitől(persze leszoktam)és nagyon kivános voltam.A másodiknál nem volt émelygés viszont volt hányinger undor kávétol cigitől innen vettem észre hogy terhes vagyok.Amig az elsőnél volt mellfeszülés, a másodiknál nem.Az elsőnél nem volt beágyazódásos vérzésem a másoiknál igen.Mondhatni, hogy teljessen más.
2009. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor lehet hülyeség ez a rögzültség abban a hitben, hogy ugyanazt kéne éreznem. Totál le tudok mondani ilyenkor, mikor semmit sem érzek.
2009. nov. 1. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tök ugyanazt éreztem mind a két esetben. Még a hányás és a rosszullét is ugyanannyi ideig tartott, a baba is ugyanakkor mozdult meg. Most 29 hetes vagyok, idáig semmi különbség nincs. Mindkét baba lány.
2009. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is választ.
2009. nov. 1. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!