Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, azt hittem az én...

Csajok, azt hittem az én görbémmel tuti nem lehet valaki babás. És ma + teszteltem. :-)?

Figyelt kérdés

Tegnap megmutattam valakiknek a görbém, hogy miért ilyen össze vissza cikkcakkos. Már egy ideg voltam, hogy terhes nem lehetek, miért nem jön meg. És mondták, hogy nem hónaljban kell mérni, hanem szájban. Kipróbáltam és bizony magas volt a hőm reggel is. Gondoltam csinálok egy tesztet, hisz egy hetet késik már. De úgy sajnáltam a tesztet, hogy megint elpazarolom, és képzeljétek rögtön erős + lett. Nem akartam hinni a szememnek. Pedig súgta a belső hang is,hogy nem vagyok egyedül, de mégis a hőmérőnek hittem, és elhessegettem a gondolatot, és el is hittem, hogy nem vagyok az. Ezek szerint működik a belső hangom jól, vagy talán az anyai ösztön?

Remélem nem baj, hogy leirtam, de úgy örülök neki! :-)

Nektek is sok sikert kivánok!!


2009. nov. 1. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :)))))))

Villantsd már meg nekem ezt a cikk-cakk babás görbét légyszives!

2009. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy nagy gratula a kisbabóhoz!!!!Szép pocakos hónapokat és jó egészséget na meg majd könnyű szülést kívánok neked!!!

38 hkm.

2009. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nicol90 ***** válasza:
100%
Gratulálok a picihez!Sajnos nekünk már megint nem jött össze!
2009. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratula,és tényleg,tedd már be a görbéd,had lássuk mi is:)
2009. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Görbédet felteszed?

2009. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is gratulálok!Én holnap tesztelek vagy holnapután!Nekem már 10 napot késik!Egészséges babavárást kívánok!
2009. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3 gyerekes anyuka vagyok.Mindig nagyon elerzekenyulok ha + valakinek a tesztje.Gratulalok es menj minel hamarabb orvoshoz hogy az UH is bizonyitsa a terhesseget.
2009. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok, üdv a kismamik közt :-)

6+3 hetes kismami

2009. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ugorj lejjebb egy kategóriát! :)
2009. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem is egy hetet késett, pedig még soha nem volt ilyen, de én éreztem, hogy nem vagyok terhes és meg is jött tegnap. Biztos megvan mindenkiben az a képesség, hogy megérzi, ha már nincs egyedül. :D Sok boldogságot kívánok és jó babavárást.
2009. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!