Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újra itt a ciklus vége, ki...

Újra itt a ciklus vége, ki nem várja a napokba? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Számtalan sikertelen hónap áll mögöttem. Meddőségi vizsgálatokon már túl vagyunk még sem jön a kisbaba. Most is úgy érzem meg fog jönni. A múlt hónapban 26.napra jött előtte 29 az előtt 35. Nagy általánosságban 28-30napokra jön meg nem tudom miért volt az elmúlt 3hónap ilyen kacifántos. A tünetekre sem adhatok mert van ami mindig van mielőtt megjön van hogy új dolgokat tapasztalok. Most is azt gondolom nem sikerült a baba. Még is reménykedek talán hiába. Ki-mit tapasztal menzesz előtt? Esetleg aki már babás miben volt más az a hónap amikor sikerült?
2013. szept. 1. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia...én most 8 hetes terhes vagyok... kívánom,hogy sikerüljön mihamarabb teherbe esned...nekem ez a 2. terhességem ,de az első babám lesz ...amit tapasztaltam...semmi..vagyis semmi extrém nem volt,fáradtabb voltam az átlagosnál,de ez annyi minden miatt lehet amúgy is. Mikor már két hete késett akkor csináltam egy tesztet...össze is állt a kép hamar...délután 4-re olyan voltam..vagyok mint a mosott kaka,ha nincs valami kis kaja a gyomromban akkor fáj a gyomrom és hányingerem van,átlag két óránként eszek valamit...és rengeteget pisilek.Viszont ugyanolyan alhasi fájdalmaim voltak mint menstruáció előtt szokott lenni és egy nap volt egy kis pecsételő vérzésem is.nem tervezett baba , így sokkhatásként ért a dolog,de már nagyon örülök neki,hogy így alakult.Kívánok minden jó és ,hogy hamarosan Ti is átéljétek ezt a csodát...ami eleinte nem áll másból mint hányingerből :) :)
2013. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szija!Elösszőr; s gratulálnék az első válaszolónak!

Kedves Kérdező!Én a napokban nem várom pontosabban 6-ra.

Nekem mindig 1-2héttel menstruáció elött már minden bajom van, hát most semmi.Vetélésem óta 1,5éve várjuk a csodát.Szinte tényleg semmi bajom ezért nagyon reménykedek, de sajnos annyira érzem, hogy most sem sikerült.Nekem most kezdték a vizsgálatokat de nem igazán vagyok megelégedve vele ezért, ha most 6-án visszamegyek és nem nagyon változik semmi akkor keresnem kell egy jó magándokit.

Neked meg nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!!!

Párod, hogy viseli?

És most, hogy megvannak a vizsgálatok mi következik, vagy most csak vártok?

2013. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Első válaszoló én is gratulálok neked! Nagyjából nekem is menzesz előtt 1-2héttel már van minden bajom. Hát-derék fájás, hányinger hasmenés mellfeszülés ingerült vagyok. Mi 2éve próbálkozunk. Nem találtak semmit ami a meddőséget okoz. Így most várunk aztán még a laparoszkópos műtét marad ami esetleg választ adhat a gondunkra. Én nagy izgalmamba ellőttem egy tesztet most persze totálisan negatív. Valószínű ha lenne baba valami halvány vonal csak kijött volna így ez a hónap is csalódásba fulladt. De még nem jött meg...de valószínű fog.
2013. szept. 1. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok...és köszönöm. :) egyszer valahol azt olvastam,hogy nem szabad görcsölni rajta mert annál nehezebb megtermékenyülés...gondolom ezt könnyebb mondani,de nem szabad feladni...soha.anyum nőgyógyászaton dolgozott és hidd el olyan csodák vannak,hogy az agyad eldobnád...igen,olyanok mikor már minden orvos azt mondta,hogy egy % esély sincs,mikor már a szülök feladták..igen,azóta szülök :) akkor jött a csoda,mikor már megnyugodtak,élvezték egymást és az életet mert megértették,hogy nem rajtuk múlik akkor történt meg :) így csak annyit tudok tanácsolni,ne aggódj...menni fog.
2013. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Eleinte még én sem görcsöltem rá aztán amikor teltek a hónapok és nem jött a baba, na akkor kezdődött kb.fél év elteltével. 1év után mentünk el kivizsgálásra ahol mindent rendben találtak. Akkor kicsit megnyugodtam mondta a doki h.legyek türelmes jönni fog a baba aztán eltelt még 1év és még mindig semmi. Néha nem is törődök vele h.mi lesz és elfogadom nem lehet gyerekünk. Aztán meg újra rámtör h. Na miért nem sikerül. Ördögi kör ez. Az még jobban bosszant h.ha minden rendben miért nem sikerül? Nem tudok ellazulni van h.még éjszaka is erre ébredek h.jár az agyam mit kell elkövetnem h.babám legyen? Köszi a vigasztaló szavakat. Ahogy telnek a hónapok egyre kilátástalanabb a helyzet.
2013. szept. 2. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!