Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus második felében...

Ha a ciklus második felében (október vége-november eleje) történt a fogamzás (ha történt), akkor azt a péntek reggeli tesztem már kimutatta volna?

Figyelt kérdés
Sokat görcsöltem múlt héten, hétvégére elmúlt. Ma megint nagyon görcsölök. Duzzadtak a melleim, fájnak is és van egy alig észlelhető kidomborodás alhastájékon.
2012. nov. 28. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem kimutatta volna..mikorra várod a mensesed? azt kéne alapul venni..
2012. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hónap első hetében. Novemberben is megvolt, de nagyon furcsán és azóta is görcsölök. Csak olvastam itt olyanokat, hogy csak a 6. héten mutatta ki... Ezért kérdezem, hogy vajon tényleg kimutatta volna. Ma voltam dokinál,de nem mondott semmi konkrétat, hétfőn megyek vissza hozzá. De feszülnek a melleim, meg vannak duzzadva és néha hányingerem is van.
2012. nov. 29. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha visszarendelt, és nem mondott semmit, nem irt ki semmit akkor van remény hogy sikerült, én a helyedben hétvégén is tesztelnék.
2012. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem. Bizonyos fényviszonyoknál látni lehetett egy leheletvékony vonalkát. Úgy óra elteltével már egyértelműbb volt a dolog, de nagyon halovány. Akkor ez most +?
2012. dec. 2. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom megmondani, nem akarlak hiú ábrándokkal traktálni, de a kedved sem elvenni.

REméljük hogy + nak vélhető, de tekintsd negativnak még egy pár nap és próbáld meg ujból. Sok sikert!

2012. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!