Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 dpo-n jóstesztet csináltam...

11 dpo-n jóstesztet csináltam délután - majdnem ugyan olyan erős a második csík mint a kontroll! Baba?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 11. dpo-n. 8 dpo óta csinálom a jóstesztelést (tudom hogy mindig reggel kéne, de ma délután sikerült)

A csíkom majdnem olyan erős mint a kontroll!!

Szerintetek? Merjek tesztelni vagy inkább várjam meg a nemvárt napját? (kedd)

Szerintetek ez azért biztató??

Máskor is csináltam nemvárt előtt jóstesztet, de akkor vagy teljesen fehér vagy nagyon halván második vonal volt az eredmény..Ilyen erős még sosem volt!


Lefényképezni nem tudom, de olyan erős mint ezen a linken, a bal oldali oszlop ES+13 csíkja!!(Winnirixi tesztek, legelső ábra)

[link]

(8. dpo-n olyan halván volt, mint a jobb oldali oszlop elsője)


2009. nov. 1. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem babó:)

Írj majd!

2009. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Délután erősebbet mutat,reggel kellene jóstesztelni.Tapasztalat!2 hónapja én is így voltam,pakoltam ide fel a képeket,hogy hú de milyen erős,sokkal erősebb,mint a tegnap reggeli,és ráadásul délutáni,hú de jó.Aztán másnap hidegzuhany,a reggeli meg fele olyan sem volt:(Reggel jóstesztelj mindig!
2009. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi újság? Én most a 8. napon vagyok, nekem most olyan, mint a bal oldalin az első. Ezek szerint napról-napra erősödnie kell...
2009. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!