Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FONTOS! Lehet terhes?

FONTOS! Lehet terhes?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt voltunk. Huztam fel az óvszert amikor láttam véletlen forditva vettem fel..gyorsan megforditottam. Aztán már jó volt. (Mind ketten szüzek vagyunk.) lehet került egy kis előváladék az óvszerre. Ugy tudom az óvszer be van kenve valamivel ami öli a spermiumokat de lehet rosszul tudom. Végül nem került sor szexre csak próbálgattuk. Szóval nem került sor behatolásra. Aztán abba hagytuk a próbálgatást, levettem az óvszert, meg tisztogattam magam. Aztán kiverte nekem. és már nem emlékszem tisztán hogy olyan lett e a kezem, de azt tudom hogy mielőtt megujjaztam már az ágy lepedőbe ugymond "megtöröltem" a kezem. Aztán megujjasztam. Lehet ebből baj? menzes előtt volt 1 másfél héttel szóval 28.án és 5.én kéne megjönnie.

2013. szept. 2. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz az. De ha már idáig eljutottatok, a jövőre nézve a maszatolgatás és nyúlkálás helyett javaslom a precízebb védekezést, mert addig kísértitek a sorsot, amíg be nem csúszik egy véletlen!


És egy életre jegyezd meg (barátilag mondom!): Óvszer SOHA nem fordítunk meg! Ami rosszul került fel, az KUKA!

2013. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van csak annyira nem figyeltem. Én hibám. Ha ezt most megusszuk akkor a jövőben teljes védelemmel vagyis fogamzásgátlóval. Köszi a tanácsot kedves vagy:)
2013. szept. 2. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz fogamzásgátló,hogy védekezni tudjatok,csak neked kell megtanulni gumit használni,amit,ha már szexelsz illene tudnod.Ne a csajt tömd tele hormonnal,hanem gyakorolj otthon,ehhez nem kell ész.Tök jó,hogy a spermaölőre emlékszel,de arra nem,hogy nem fordítunk meg gumit.Olvasgasd a használati utasítást,sok új dolog lesz még benne neked.

Azt csak a Jó Isten tudja,hogy ti mit maszatoltatok aznap ott össze,hova,mi folyt,reménykedj,hogy nem lesz baj.

2013. szept. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon nem javaslom a lánynak a fogamzásgátlót. Nem számít az sem teljes védelemnek, főleg, ha beteg lesz, vagy elfelejti szedni,stb. Neked sem ajánlom, hogy vakon higyj, 7 év folyamatos szedés mellett estem teherbe fogamzásgátló mellett, mert valamiért nem szívódott fel rendesen. Azok a fogamzásgátló módszerek a legjobbak, amelyek elzárják a találkozás lehetőségét is, mint az óvszer például. Ha rendesen megtanulod használni, a világon semmi gondotok nem lesz tőle, egyikőtöknek sem, és biztonságos is. A spermicides óvszerekkel meg pláne!
2013. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!