Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól teherbe esni?...

Előváladéktól teherbe esni? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a párommal már 8 hónapja próbálkozunk, és a ciklus.hu elvileg tegnapra tette a pé-t, de nem sikerült a páromnak elnmennie.Általában szokott előváladéka lenni.Ilyenkor mennyivel kissebb az esélye annak hogy teherbe essek, mintha rendesen elment volna?
2009. nov. 1. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség. Egyébként önmagában nem tartalmaz spermiumot.
2009. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nos, az egyáltalán nem védekező nők 80%-a egy éven belül teherbe esik. Az egy évig megszakítással "védekező" nőknek "csak" 35%-a esik teherbe.
2009. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ja, a tegnapi előtt mikor voltatok együtt utoljára?
2009. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem igen kicsi az esélye, így terhesnek lenni. Mi már 8 hónapja így védekezünk és eddig nem lettem terhes.
2009. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy a 65%, gratulálok. De ettől a maradék 35% még ugyanúgy teherbe esik, tőled függetlenül.
2009. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3,5éve hogy így védekezünk,eddig még nem estem teherbe!
2009. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. óvszereztünk a pasimmal, mert nem szedhetek sajnos tabit.

Tavaly februárban egy welnesshétvége alkalmával kifogytunk a municióból és egymásnak estünk a medence parton.

Ilyenkor jön az épphogy csak betette, és nem ment belém. Ami egyébként igy igaz, ugyhogy én nem idegeltem magam ezen (ugyan mennyi az esély előváladéktól?!) és láss csodát.. nem jött meg. Ja menstruáció utáni 2. nap volt ráadásul. :)

5 hetesen jöttem rá hogy terhes vagyok, először azt hittem ez valami rossz vicc.


Innentől a sztori hosszu, de mocskos, lényeg a lényeg van egy kislányom aki egy éves lesz novemberben, apa nélkül.


Ugyhogy lehet, ez nem 'urban legend', nem mondom hogy bánom hogy igy alakult, de tény... védekezni KELL . Mert a megszakitás orosz rulett.


27/L

2009. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utoljára Csütörtökön voltunk együtt.

Köszi a válaszokat! :)

Akkor nem élem bele magam a dologba!

2009. nov. 2. 09:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi azért védekezünk megszakításosan, mert nem gond ha jön a baba, csak az esküvőig akarunk várni, ami jövőre lesz. De drukkolok, hogy teherbe ess!
2009. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!