Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az előváladéktól esnék...

Ha az előváladéktól esnék teherbe lehet ugyanúgy egészséges a magzatom, mintha nem előváladéktól törtténe meg a dolog?

Figyelt kérdés

Ezt úgy képzelem el, hogy kisebb mennyiségből kevesebb a választék... kevesebb az esély, hogy a nagy mennyiségből a legjobb, legerősebb győzzön. :-)


köze van a táplálkozásnak, és az ondó mennyiségének az egészséges utódhoz?


köszönöm a hasznos válaszokat!


2011. febr. 9. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne éppolyan egészséges, hm? :)


Azok is ugyanolyan spermiumok, és ha elég erősek, hogy eljussanak a megfelelő helyre és "beássák" magukat a petesejtbe, akkor ugyan mi baj lehetne? :))

2011. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm! :-)
2011. febr. 9. 15:24
 3/16 anonim ***** válasza:
hat nagyon remelem!!:-)) ugyanis en elovaladekbol lettem terhes, eddig ugy nez ki egeszseges, meg a pocimban van.
2011. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha van elég spiritusz a kisfickóban eljutni odáig és megtenni, amit meg kell, akkor teljesen jogosan lesz belőle baba :) Erős és egészséges lesz az ilyen baba is, semmi különbség nincs! :)


A táplálkozásnak lehet köze az utódokhoz, mert vannak ételek, italok, melyek károsítják,v agy rossz hatással vannak a spermiumokra, és a magzatra is, ha már van. Az ondó mennyisége (látványra) és minősége között én úgy tudom, nincs összefüggés. A spermiumok száma nem egyenesen arányos a kilövellő ondó mennyiségével, néha a kevesebb több ;) :)


Sok sikert!

2011. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nyugtass meg, ugye nem egy újabb ügyeskedő vagy, aki arra játszik, hogy "véletlen" terhes legyen???????

Amúgy amelyik spermium képes eljutni a célhoz és megtermékenyíteni a petesejtet,az biztosan erős, egészséges!

Azonban arra kicsi az esély, hogy az az egy erős kis sejtecske épp abban a kis előváladék cseppecskében van.

Gondolj bele, egy átlag adag spermához( még ebből sem b iztos, hogy azonnal baba lesz) képest milyen kevéske az az egy csepp! Tehát az esélye is csak töredéke a normál aktusénak.

2011. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
persze, majd direkt elvágom magam alatt a fát. köszi ismeretlenü a feltételezést, de hamár így alakult meg akarom tartani és tudni akarom, hogy egészséges-e, hamár borulna miatta az eddig eltervezett életem.
2011. febr. 9. 20:56
 7/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak mostanában egy csomó ilyen nő írogat ide....ezért kérdeztem!

Amúgy persze, nyugodj meg! Egészséges lesz! Gratulálok!

2011. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és mire fel ügyeskednék? kockáztassam miatta az idáig stabil kapcsolatomat, hogy a párom besokkal a hirtelen családalapítástól és a végén egyedül kelljen felnevelnem a gyereket? miért is kéne téged megnyugtatnom?! veled esetleg kibabráltak? és miért van ez a nézet elterjedve, hogy a nők direkt felcsináltatják magukat? a pasi nem volt ott? csak a nő tehet róla? elvégre a nő neveli fel a gyereket, ő van az ágya mellett éjszakánként, ő marad vele otthon, ha beteg, ő hordja ki 9 hónapon át, akkor hogy merészelsz így beszélni, vélekedni a nőtársaimról?!
2011. febr. 9. 21:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem megsérteni akartalak, de a kérdésedből nem derült ki, hogy már várandós vagy. Teljesen egyetértek veled, én is elfogadhatatlannak tartom. DE! Mint írtam, én nem feltételezek senkiről semmit, csupán az utóbbi időben megszaporodott az olyan kérdések száma, amikor a nők a férfi akaratán kívül akartak teherbe esni,mondván úgyis örülne neki..... és hirtelen azt hittem, egy újabb ilyen kérdés. De szerencsére nem! hidd el, sajnos egyre több ilyen nő van, olvass utána...magukba kenik a spermát a kidobott óvszerből, stb...

Jó egészséget nektek!

2011. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja, és volt olyan is akik megszakítással védekeztek és a nő még arra is figyelt hogy peteérés idején többször is együtt legyenek, teherbeesést serkentő gyógyteákat ivott, stb....hát ennyit egyes "nőtársainkról", ugyanis sajnos vannak ilyenek is.

Sajnálatos ez, de nem én találtam ki, itt olvasni ezekről hétről hétre....:(

2011. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!