Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl fàjhat ilyen...

Mitöl fàjhat ilyen erösen a mellem?

Figyelt kérdés
A ciklusom 24 napos ès ma vagyok a 17.-napon. Tul vagyok az ovulàcion ès màr 2 napja nagyon fàj a mellem de olyan erösen hogy èn még ilyet nem èreztem. Melltartoban alszom! Mensi elött pàr nappal szokott csak megduzzadni de nem fàjt soha. Most meg mèg olyan èrzèsem is van hogy mindjàrt megjön. Most mi a helyzet? Meg fog jönni? Köszönöm hogy elolvastàtok! Szèp estèt!
2009. nov. 1. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
háát elég gyanúsnak tűnik:Dnekem dettó ugyan ezek a tüneteim voltak,mell fájdalom,görcsös menzesz fájdalmak,ezek mellet nagyon fáradékony voltam.én a helyedben vennék egy tesztet,biztos ami biztos!:)))
2009. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SZIA

nem szeretnélek elkeseríteni én is utálni szoktam az ilyen lehangoló válaszokat, de ilyen is van sajna...

szóval nekem is csak pár nappal szokott előtte érzékeny lenni. 5 hónapja próbálkozunk aktívan a babával. egyik hónapban már nem várt előtt másfél héttel úgy éreztem lefognak szakadni a melleim. akkor mindenki azt mondta, hogy most lehet sikerült. DE SAJNA NEM

múlt hónapban a pár nappal előtte érzések, (mell érzékenység, pici mensi görcsök) elmaradtak, nem is érzetem őket, csak amikor már meg kellett volna jönnie, és késett is. na akkor is azt mondták, hogy nagyon gyanús, DE SAJNA NEM 5 nap késéssel megjött sajna


szóval csak azért mondtam el ezt Neked, mert sajnos a női test már rájöttem nem úgy működik, hogy valamiből tudjunk következtetni. mindig más és más, illetve mindenkinek más és más. tapasztalatokat és észrevételeket mindig jó olvasni, csak az a baj ezzel, hogy pl engem sokszor csalóka álomba ringatott, de addig amíg nem jött meg mindig boldog voltam és a föld felett jártam cm-erekkel, csak a csalódás nagyon rossz...


Én kívánom Neked, hogy az legyen amit szeretnél!!

sok szerencsét

2009. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm a vàlaszokat! Sajnos tudom hogy ami az egyik embernek terhessègì tünet az egy másiknàl nem az. Mi 5 ève vàrjuk a csodàt ugyhogy tudom milyen nehèz. Milyen sokszor azt hittem na most...aztàn semmi. Nem bàtottàl meg azzal ha leirtad az öszinte vàlaszod,ez igy igaz a nöi test fura dolgokra kèpes! Tegnap este alig aludtam mert nagyon fàjt a hasam. Mègegyszer köszönöm a vàlaszokat ès kivànok Nektek minden jot! Szèp napot!!
2009. nov. 2. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!