Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, hogy teljesen azt...

Volt olyan, hogy teljesen azt hitted, hogy ez csak pms vagy, mindjárt megjön, és mégis terhes voltál?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

igen.

nem gondoltam hogy első próbálkozós hónapban összejöhet a baba.Gyogyszert szedtem,és utána nem állt be rendesen a mensim,igy azt hittem csak késik,kicsit barnáztam,arra is azt hittem hogy meg fog jönni,de más nem volt....elmult,ekkor gyanus volt,csináltam egy tesztet és pozitiv lett!!!

ennek már több mint 5 éve:)))

2013. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont ugyanazok a tünetek, legalábbis én mindenhol azt olvastam, és szerencsére már tapasztaltam is.

Nálam annyi volt még pluszban, h szurkalt a hasam a nemvárt napján. De nekem sokat fájt a hasam a 18. hétig, úgyhogy ez nem általános.

2013. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen :) gorcsoltam,fajt a mellem de mensi sehol :)

20+5 hkm

2013. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok:sokat jártam pisilni,azt hittem felfáztam,szoval végképp nem gondoltam volna hogy ez tünet már...
2013. szept. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!