Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Mi lesz most velem? Nem...

SOS. Mi lesz most velem? Nem túl korai?

Figyelt kérdés
Kicsit bepánikoltam.Tegnap együtt voltunk a férjemmel és szerintem szándékosan,de nem hagyta abba az együttlétet,amikor kellett volna.Óvszer nélkül voltunk együtt.Kisfiam most 4,5hónapos és szoptatok. Már 1x megjött a menstruációm. Ugye nem lehetek terhes? A 25.ciklusnapon voltam. (Kisfiam a 20vagy21.napon fogant) Szeretnénk kistesót,de ez nagyon korai lenne.SZERINTETEK?Kisfiam 13hónapos lenne,amikor érkezne a tesó. Hogy bírnám?Nagyon félek. :(
2009. nov. 1. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Lehetsz terhes, miért ne lehetnél? - ha nem akarsz még gyereket, akkor védekezni kell, és a megszakitás NEM VÉDEKEZÉS!


Egyébként többen is kibirták, hogy ilyen hamar lett ujabb gyerek, ismerek egy nöt, akinek ugyanabban az évben januárban és decemberben születtek a gyerekei, de sokaknál csak egy év a különbség.

2009. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdésem lehetett volna nekem is.... Én is félnék ilyen kis korkülönbséggel babát vállalni. DE hiába szidnak meg, hogy miért nem védekezel?!?, amikor szülés után van az ember, és együtt van a párjával, szerintem nem annyira tudatos ez.

Amúgy biztosan nehéz, két apró babával, már fizikailag is...bár olvastam írták itt anyukák, hogy minden ok volt, semmi probléma...

2009. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Nálunk 8 év a korkülönbség, és semmivel sem volt könnyebb, mintha 1-2 év lett volna. Bár én féltem kis korkülönbséggel vállalni, a barátnőm és még sokan mások, nagyon ügyesen megoldották. Mindennek meg van a maga nehézsége. Ha nem szeretnél még kistesót, beszélj a nőgyógyászoddal, van olyan tabletta, amit szoptatás ideje alatt lehet szedni.

2009. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el és írassál eseményutáni tabit.Meg szerintem beszélgess el a férjeddel.
2009. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!