Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 17 éves, még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 17 éves, még nem volt senkivel, de le akar velem feküdni, nem lenne még korai?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok, volt már pár lány az életemben, de egyiket sem szerettem annyira, mint most a barátnőmet. 3 hónapja vagyunk együtt és már nagyon akarjuk egymást "úgy" is, viszont mivel Ő még nem volt senkivel, ezért félek, hogy kicsit korai lesz. Ha rajtam múlna, akkor már megtörtént volna, de azt akarom, hogy Neki ne legyen csalódás, a legjobb legyen, és utána ne érezze úgy, hogy elkapkodtuk. Szóval szerintetek?
2011. márc. 27. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te és barátnőd is úgy érzitek, hogy itt az ideje akkor tegyétek meg. Szerintem 3 hónap várási idő tökéletes.
2011. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap bőven elég, neki is. Egy barátommal is 3 hónap után feküdt le a 15 éves barátnője, szóval 17 évesen meg főleg nem gond.
2011. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen szerintem már van annyira "nagylány", hogy eltudja dönteni számára mikor lenne ideje meglépni ezt a lépést. Az elsőnél ne számíts túl nagy dologra, pláne ha fáj neki stb. Ez még két esélyes. Légy nagyon figyelmes, türelmes, figyelj a jeleire... ha őt helyezed előtérbe, és nem a saját élvezetedet, ami nyilván egyértelmű, mert említetted hogy nagyon szereted, akkor szép emlék lesz neki is ne aggódj! :) 20/L
2011. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!