Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges lenne, hogy fogamzá...

Lehetséges lenne, hogy fogamzásgátló mellett estem teherbe?

Figyelt kérdés
Symicia nevezetű fogamzásgátlót szedek 1,5 éve. Eddig mindig rendszeresen, szinte óramű pontossággal jött meg a megvonásos vérzésem. A gyógyszert minden este negyed10-fél10 között veszem be. Egy szem sem maradt ki, csúszott el, beteg sem voltam. Tegnap óta várom, hogy jelentkezzen a havi, de eddig semmi. Nem vagyok stresszes, ugyan olyan minden mint eddig. Semmit nem érzek, talán egy kis mellfeszülés, meg a hasam jobb oldalt néha szurkál, de ennyi. Lehet hogy teherbe estem mégis? Leghamarabb csak holnap tudok tesztet venni.
2013. júl. 15. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A dokim szerint 100%-os fogamzás gátló nincsen,max.ha nem élünk nemi életet! :) Egy ismerősöm első kettő gyereke gyógyszer mellett fogant meg az eset után spirált tetetett fel, a 3. baba azt játszotta ki. :) Úgy hogy bármi megtörténhet.
2013. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mumusan ***** válasza:
Semelyik fogamzasgatlo gyógyszer nem ad 100%-os védelmet. Ne stresszelj, mert nem használ semmit. Ha van baba azon se változtat, ha meg nincs azon se. Holnap kiderül. Mellfeszülés lehet a nemsokára mensitől is.
2013. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem éreztem eddig soha mellfeszülést. Nem stresszelem magam, de nagyon fiatal vagyok még egy babához.
2013. júl. 15. 12:43
 4/16 anonim ***** válasza:

Biztos meg fog jönni, változhat időnként hogy mikor jön meg.

Ha nem pihentetted még a gyógyszerszedést, akkor ajánlom 1 hónapra pihentesd a szervezeted.

2013. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Még fogamzásgátlót mellett sem óramű pontosságú a vérzés.

Nekem is évekig pontosan jött meg, aztán egyszer csak hol aznap, hol 1 nap késéssel, de volt már 3 nap késéssel.

És soha nem azért, mert terhes lettem volna.

Van ilyen.

De persze mivel semmi sem 100 százalékos, így ha nem jön meg, akkor pár nap múlva csinálj tesztet.

De nekem az egyik gyógyszerrel olyan tapasztalatom is volt, hogy hónapokig minden rendben volt, aztán egyszer csak kimaradt 2 hónap. Teszt negatív volt, orvos sem látott semmit, ami babára utalhatott volna, kaptam gyógyszert, amivel meghozták a vérzésemet. És kaptam egy másik fogamzásgátlót. Utána minden rendben volt.

Szóval még ha nem jön meg egyáltalán, akkor sem kell feltétlenül babára gondolni.

2013. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az egyik rokonom a múlt hónapban szült,fogamzásgátló melett esett teherbe!
2013. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy én nem várok babát.
2013. júl. 15. 14:57
 8/16 A kérdező kommentje:
Babát várok!
2013. júl. 22. 19:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ha megtartod, jó egészséget nektek!
2013. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Megtartjuk. De nagyon kétségbe vagyok esve.
2013. júl. 24. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!