Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, muszáj napokig...

Lombikosok, muszáj napokig feküdni ET után? Ártok-e azzal, ha óvatosan teszek-veszek itthon? (pl. főzés)

Figyelt kérdés
Be tud-e ágyazódni a babám, ha nem fekszem egész nap?
2013. szept. 4. 15:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, sőt! Nekem a dokim anno megtiltotta az egész napos fekvést. Én is tettem-vettem, és most itt szopizik épp a lányom... :) A lényeg, hogy ne erőltesd meg magadat.
2013. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen be tud. Nekem első nap volt pihenés aztán csináltam mindent ami megszokott volt a doki annyit kért, ha mosok és emelem a kosarat a ruhákkal akkor ne hajoljak le hanem guggoljak. A hajolás nem jó. És nekem is sikerült. Az a lényeg, hogy ott lenn is rendesen legyen vérkeringés az jót tesz, ha nem mozogsz az nem jó. Drukkolok neked nagyon.
2013. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

En elso 1-2 nap fekudtem, utana felkeltem rovid seta, foztem, mosogattam, stb. Nem guggoltam, nem hajoltam, nem erolkodtem. Mindent ugy, ahogy ereztem, hogy kenyelmes. Ha elfaradtamvagy szurkalt a hasam, lefekudtem.

Ugyis erzed, a szervezeted jelzi. Egesz nap fekudni azert nem jo, mert nem lesz jo a meh verellatottsaga.

2013. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Nolia válasza:
A megtapadás nem attól függ, hogy fekszel-e. Természetesen jó, ha megerőltető tevékenység nélkül, nyugodtan és feszültségmentesen töltöd a napot és a rákövetkező időszakot. De igazából jó, ha a vérkeringésed megfelelően működik a hasadban. Ezért a pihenés mellett ajánlott a kellemes séta. Nekem a beültetés után ezt tanácsolták. Sőt hogy másnap nyugodtan menjek kirándulni.
2013. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen drága lányok, nagyon megnyugtattatok.

Nem is tudnék csak feküdni. Óvatosan teszem a dolgomat itthon :)


Drukkoljatok, remélem babás maradhok :)

2013. szept. 5. 08:59
 6/24 anonim ***** válasza:
Melyik intézetbe jársz?Hány babát kaptál vissza?Sok sikert:)
2013. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ja, es ami nagyon fontos: rengeteget inni es nagyon sok feherje. En ezt nagyon betartottam, napi 3 litereket megittam, es minden nap hus volt, sajt, turo, joghurt, tejfol, stb.
2013. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Tudom, sok hús kell, de már kifordul a számból. Az ivás megy, napi 4 l víz megy le a torkomon, de a hús....az nem nagyon akar... De nagyon betartom a napi 40-50 dkg húst is.

A Dévai Intézetbe járok, ez volt a 2. lombikom és 3 embriót kaptam vissza :) Elvileg ma hajnalban tapadtak meg :)

2013. szept. 6. 22:06
 9/24 anonim ***** válasza:
Szia 2-es vagyok. Hogy vagy?
2013. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
szia 2-es :) Köszi a kérdésedet, úgy érzem totál, hogy nem vagyok egyedül.....
2013. szept. 10. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!