Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, muszáj napokig...

Lombikosok, muszáj napokig feküdni ET után? Ártok-e azzal, ha óvatosan teszek-veszek itthon? (pl. főzés)

Figyelt kérdés
Be tud-e ágyazódni a babám, ha nem fekszem egész nap?
2013. szept. 4. 15:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Pénteken tesztelés :)
2013. szept. 10. 13:20
 12/24 anonim ***** válasza:
Jaj de jó akkor nagyon szorítok, hogy két csíkod legyen. 2-es voltam. És írd ám majd meg.
2013. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én is dévais voltam anno,szorítok! :-)
2013. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szia teszteltél? Sikerült?
2013. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, sikerült!!!!!! full pozitív lett :)
2013. szept. 17. 11:45
 16/24 anonim ***** válasza:
Júj de jó nagy nagy gratula és vigyázz magatokra. :)))
2013. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szuper!!!!!!
2013. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

kÖSZÖNÖM CSAJOK! Annyira várom már a hétfői UH-ot, ott kiderül, hogy a 3 babából mennyi tapadt meg :)


Hétfőn jövök ám a hírekkel :)


8 év csajok!!!! 8 év után itt a csoda :)

2013. szept. 18. 08:31
 19/24 anonim ***** válasza:

Nagyon megérdemeltétek és mégegyszer gratulálok. Akkor még az is lehet, hogy egyszerre lesztek nagycsaládosok:)

Írj majd mi volt az uh-on. És pihenj azért.

2013. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Halkan gratulálok! Mert ugye az a tuti,ha már az uh is igazolja! Szorítok hétfőre nagyon! Persze ha nem haragszol meg,azt kívánom kettőnél több ne legyen egyszerre. Nem rosszindulatból írom ezt,hanem tapasztalatból. Nekem is trikreim vannak!Két kislány és egy kisfiú. Sok hármasikres családot ismerek,akiknél nagyobb probléma nélkül jöttek a babák,mégis nem kis feladat a gondozásuk az egész családnak. Az én esetemben még nehezebb a dolog,mert 29. héten megindult a szülés sajnos. Iszonyatos nehéz volt az első év,kórházak,műtétek sora.Egyéb koraszülött problémák,fejlesztések.Most 3,5 évesek,és az egyik kislány még mindig nem tud járni,beszélni is csak most kezd... Szóval a trikrek mindig koraszülöttek,átlagosan a 31-34 hét körül megszületnek. A kettes ikerpároknál is ritka akik bentmaradnak a 40. hétig. Nos,ezt csak azért írtam le,mert anno mi nem nagyon gondoltunk arra,hogy mindhárom megtapad,és mégis bejött. Az elején mondta a doki,hogy lehet hogy szelektálódnak,de nem így lett. Persze repestünk az örömtől,ahogy vártuk őket,semmi gond nem volt a terhességemmel,aztán váratlanul beindult a szülés... Mindezek ellenére mi nagyon pozitívak vagyunk a fejlődésükkel kapcsolatban,mert annak kell lennünk.Imádjuk őket...

Mégegyszer sok sikert a hétfőhöz,és bocsi a hosszú hsz.-ért!

2013. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!