Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?...

Mi a véleményetek a görbémről? Szerintetek jókor oltunk együtt?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 2. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a 18-ik napon volt ovud,mert akkor ment fel a hőd,és az ovuteszt előtte napokon volt +,és ugye köztudott,hogy utolsó + napu utáni első --napon van az ovu.

De én kicsit furcsállom,hogy csak vérfoltos volt a mensid...nem lehet,hogy akkor egy bágyazósáod történt?Látom akkor --volt a terhesteszted,de lehet korán teszteltél.Az ovuteszt meg lehet mikor +lett,akkor terheséget mutatott ki.Bocsi,de sokat olvastam ilyenről.Én a helyedben csinálnék egy terhestesztet,mert a hőgörbére nem lehet iagazából alapozni.A Babatervezők oldalán látni ilyen-olyan görbéket.

Ez csak egy feltételezés volt.

2009. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Bocsii,most néztem meg mégegyszer a görbédet,és most láttam meg a mensi pöttyöket.

Bocsika:)

2009. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


31.én nov 1-én és 2.-án kellett volna sokat próbálkozni. mikor legmagasabb a hő és elötte utánna 2-3 nappal.

2009. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!