Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetek? Vagy ez...

Terhességi tünetek? Vagy ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Párommal megszakításosan védekeztünk,és 10-én kellene megjönnie.Nem kérek lehurrogást,de abbahagytam a fogamzásgátlót,és bele szeretnénk kezdeni a babaprojektbe,de meg szeretnénk várni hogy a gyógyszer hatása kiürüljön a szervezetemből.

A tüneteim:alhasi fájdalom,nagyon sűrűn mindjárt megjön érzés,és ami nagyon furcsa nekem hogy nem a melleim fájnak,hanem a mellbimbóm.Először csak viszketett,de utána nagyon elkezdtek fájni.Most kicsit érzékenyebbek lettek a melleim két oldalt.Fáj a derekam is,és nagyon hamar elfáradok,folyamatosan álmos vagyok.

Nem tudom mit gondoljak.Valakinek tapasztalat????


2009. nov. 2. 11:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam a mellbimbó fájdalom, fáradtság-álmosság terhességi tünet volt. Vagy legalábbis 1 hete tudom, hogy babás vagyok, és akkor ezek a tüneteim már megvoltak.
2009. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!!:)Gratulálok a babához!!!:):)
2009. nov. 2. 11:27
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
Hehe :) Szerintem vegyél egy tesztet. A mostani gyógyszereknek annyira kevés hormontartalmuk van annyira gyengék hogyha szedés közben is leszel terhes semmi baja nem lesz a picidnek! Ezt Nekem orvos mondta. A dohányzás csökkenti a hatását egy hasmenés is ezek marha gyenge fogamzásgátlók! Nem lesz semmi baj ha terhes maradtál! De ha tesztelsz is akkor azt kívánom olyan eredményt láss amit látni akarsz!
2009. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Tesztet még nem akarok venni,mivel 10.-re nem várom és szerintem még korai lenne.Örülnénk a babának a párommal,ezért is hagytam abba a gyógyszert.
2009. nov. 2. 14:04
 5/33 anonim ***** válasza:
Én viszont azt gondolom, hogy ha 10-én kellene megjönnie akkor még korai hogy terhességi tüneteket észlelj magadon. Én kb. az elmaradt menstruáció idején vagy inkább egy héttel később éreztem ezeket. :) De ne aggódj, előbb-utóbb úgyis kiderül, most még úgyis korai lenne örülni vagy nem. :) Azért drukkolok, hogy az legyen, amit szeretnél.
2009. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Én 9.-ére nem várom, de én már napok óta sejtem, hogy itt baba lesz. Tüneteim álmosság, fáradékonyság, melleim hol fájnak, hol nem. Látszódnak rajta az erek. Szúrkálódás az alhasnál. Eleinte fájt a derekam, most szerencsére nem. Ja és a hőm már a 16. naptól magasan van.Ma reggel 37,3-at mértem. Előbb csináltam töltött paprikát és a hústól felfordult a gyomrom. Mindeggyik terhességem így kezdődött..csak sajnos később be is fejeződött..

A legjobbakat kívánom!!

2009. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

10:34-es vagyok.

+Folyamatosan ráz a hideg!Utána meg ha felöltözöm vastagabban kiver a víz..

2009. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Én is pont így vagyok,hogy a melleimen már látszanak a kék erek.Tegnap este hirtelen olyan melegség árasztott el,és nagyon melegem volt,rá egy 5 percre pedig majd meg fagytam.

Ma voltam dokinál,de nem látott semmit,csak annyit mondott hogy a méhnyálkahártya nagyobb.És hogy még nem látna semmit.De őszerinte meg fog jönni:(:(:(De én annyira érzem hogy baba van!!!!Mikor kijöttem tőle,szó szerint elsírtam magam.A páromat is felhívtam,és ő is csalódott volt.De valahogy érzem hogy baba van....vagy ennyire bebeszélném magamnak???

Szorítok neked nagyon,és írd meg hogy mi lett!!!:)Kíváncsi vagyok!!!!

2009. nov. 4. 10:54
 9/33 anonim ***** válasza:
sziasztok , nekem is hasonló tüneteim vannak , ami más az eddigiekhez képest, hogy szintén hőhullámaim vannak. az előbb voltam ebédelni, mire felvettema kabátomat levert a víz, most meg ülök az irodámba és 3 perce ráz a hideg. Én már arra gondoltam hogy összeszedtem valami nyavaját , de ezek szerint másnál is vannak ilyen tünetek:)))
2009. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok , a fáradság iszonyatos, tegnap fél nyolckor elaludtam és ma reggel 6-ig csak annyira keltem fel hogy bevonszoltam magam a háló szobánkba.
2009. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!