Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S! A barátommal most...

S. O. S! A barátommal most szexeltünk először. Én most veszítettem el a szüzességem. Ezek alapján teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Legelőször próbálkozott betenni,akkor óvszerrel csinálta. Aztán másodszor anélkül,de nem élvezett el,mert arra figyelt,hogy nekem nem túl kellemetlen-e az érzés és,hogy ne okozzon fájdalmat.

Harmadszor pedig már nem fájt annyira és mielőtt elélvezett volna kiszedte és a hasamra folyt a sperma. Ezek alapján,ugye nem lehetek terhes?



2013. szept. 5. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem.
2013. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne görcsölj rá, hogy juj lehet hogy terhes vagyok meg ilyenek. Ne aggódj :) Sokszor így csináltuk a barátommal és eddig 3 évig még nem volt gond ! :) Csak máskor védekezzetek és így nem kell majd utólag aggódni.
2013. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Édesem, bármikor lehetsz terhes, ha sehogy sem védekeztek. Anyukám eü. szakközepet végzett, ezt mégis elfelejtette, úgyhogy nem volt többször együtt apámmal, mint te a barátoddal, mire megfogantam.

Ha szexelni elég nagyok vagytok, legyen eszetek védekezni is. Remélem, legalább eljuttatott a csúcsra, ha már ilyen tökkelütött! Ha beüt a baj, ő meg majd úgy tesz, mintha ott sem lett volna.

2013. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

En nem lettem igy terhes Parommal, de mi mar olyan korulmenyek kozt voltunk, hogy nem okoz gondot ha "becsuszik"...


De ez termeszetesen nem azt jelenti hogyha en nem estem teherbe igy akkor az egvilagon senki se eshet...

2013. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért nem az első alkalom előtt kérdezted meg?


Igen, akár teherbe is eshettél.

2013. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért írok olyat a kérdezőnek, hogy nyugi, biztos nem terhes???


Mikor ezt mindenki tudja (az intelligensebbje...), hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, ezt a férfi nem is érzi mikor kijön.

Tehát kérdező: igen, lehetsz terhes és világosítsd fel a barátod az alapvető biológiáról, hogy nem csak az ejakuláció tartalmaz spermiumot.

2013. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*írtok, és nem írok
2013. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A megszakított közösülés pearl indexe 33-35 körül van. Tehát egy év alatt 100-ból 35-en teherbe esnek így. A világ legnagyobb butasága engedni, hogy "kicsit betegye", meg "időben kiszálljon", főleg, ha kanos tinédzserekről van szó és nem meglett, érett, saját testét jól ismerő férfiről (akik esetében szintén lutri, de legalább el tudja tartani a becsúszott babát). IGEN lehetsz terhes! SOHA ne csinálj ilyet, ha nem akarsz kockáztatni!
2013. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem a gyerekem majd nem ennyi ésszel, meg felelősséggel fog szexelni, mint ti. Ha annak utána tudtok járni, hogy hogy hogyan kell szexelni, legalább a fogamzásgátlás témakörét is érdemes lenne átlapozni. Hogy a kérdésre is válaszoljak: onnantól kezdve, hogy a pénisz a hüvelybe hatol, van lehetősége a terhességnek. Főleg, ha az óvszert, és minden egyéb fogamzásgátlási módszert is mellőztök. Amúgy pedig honnan tudod, hogy egy tini fiú időben ki tudja húzni a szerszámot? Beléd is kerülhetett a spermából, 1 csepp is elég a terhességhez. Főleg, ha az ember lánya nem tervez gyereket.
2013. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!