Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondtam anyukámnak, hogy...

Elmondtam anyukámnak, hogy lefeküdtem a barátommal.15,5 éves lány vagyok,9 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és nem rég veszítettem el a szüzességem. Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A fiú szülei már tudják. Az én részemről Mamám tudja és most már az anyukám. Apunak is el kell majd mondanom. Szerintetek jól tettem hogy elmondtam? Hogy a Mamám mért tudja, hát az egy hosszú történet. (szabad akaratomból tettem, amit tettem és akinek mondtam az is önáll döntés volt). Egy baj van, hogy a szüleim nem nagyon szeretik a barátom. Szerintetek jól döntöttem?

2013. aug. 18. 03:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem igen, rosszabb lett volna ha maguktól jönnek rá egyszer :)
2013. aug. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mivel itt vagy és írsz(nem csapták szét egy bárddal a fejed)ezért jól döntöttél)
2013. aug. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Még ha haragudnának is rád, végül is jót akarnak, és ha kell tudnak segíteni. Győzd meg őket az igazadról. Ritka, de lehetsz ilyen fiatalon is érett ilyen kapcsolatra. De bizonyítanod kell. Azért fűnek-fának nem kell kikürtölni.
2013. aug. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért kell a szülőknek minden apró intim részletről beszámolni?
2013. aug. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
leszarom
2013. aug. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Ha felnőttnek, elég érettnek érezted magad, amikor megdugtak, akkor most se gyere ide kérdezni.


Na de mi várható egy gyerektől...

2013. aug. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az őszinteség mindig a legjobb megoldás!
2013. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Én egy évvel voltam fiatalabb, mint te, mikor túlestem ezen.

Anyukámnak másnap el is mondtam.

(El kezdett nekem szexuális felvilágosítást tartani, én meg mondtam, hogy 1 nappal csúszta csak le.) Akkor 2 és fél hónapja jártunk a barátommal (és utána még 9 és fél évig...)

Szerintem jól döntöttél, legalább láthatják, hogy megbízhatnak benned, mert őszinte vagy.

2013. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem értettem soha az ilyen kérdéseket. Miért kell bejelenteni, hogy elvesztetted a szüzességed?


Én soha nem mondtam semmit erről otthon, anyu először 23 éves koromban KÉRDEZETT RÁ, hogy volt e szex az akkori barátommal, akkor mondtam hogy igen. Egyébként 19 évesen vesztettem el.


Szerintem vannak dolgok, amik nem tartoznak a szülőkre sem. De ha te ebben nyitottabb vagy akkor oké. Én nem voltam az, nem volt velük túl jó a kapcsolatom.


27/N

2013. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!