Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terheségi teszt lehet...

A terheségi teszt lehet pozitív nem terhesség esetén is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furi kérdés, HCG tesztről van szó, és érdekelne, hogy esetleg betegség esetén is mutat pozít, bár a menzim már 7 napja késik, még is bizonytalan vagyok. 2 hónapja volt P3 rákszűrési eredményem, és a rákövetkező hónapra is késett 3 napot, de akkor negatív lett ugyanez a teszt, most pedig pozitív. De a rákszűrési eredményem P2 lett.Szerintetek?
2008. júl. 2. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A test csak terhesség esetén termel HCG hormont. Betegség esetén nem. Ezekszerint ha pozitív lett akkor terhes vagy!
2008. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha már konkrétan kérdezed, igen lehet ..nekem sok pozitív tesztem volt és sajnos a cisztáimat kellett vele ellenőrizni, hogy kiürült-e..rá is van némelyikre írva, hogy cisztát is pozitívként értékelheti, de nincs összefüggésbe a p2 eredménnyel. P3 pedig egy felfázás, vagy kisebb fertőzés miatt lehetett..szerintem most nem ciszta van, mert azt észrevették volna..ott lapul egy kicsi baba a te leírásod alapján.

szerintem, ha halovány a teszt akkor magad megnyugtatására ha pár nap múlva ismételsz erősebben kell mutatnia, de mindenképp irányozz a dokihoz, mert ott egy baba van!

2008. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha +,akkor csak terhes lehetsz, nem terhesség esetén nálam mindig - at mutatott.
2008. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A pozitív, az pozitív. Tévesen csak negatív eredményt adhat, mivel HCG hormon csak a terhesekben termelődik. Tuti babás vagy.
2008. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Alig akarom elhinni, vettem is egy másik tesztet, csak nem merem használni.Már 10 hónapja probálkozunk. Lehet ilyenkor már délután is tesztelni?
2008. júl. 2. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:

elvileg ha egyszer pozitív volt akkor már most is kimutatja, de várj reggelig. Ha nem bírod ki akor 2 órát legalább ne igyál és ne pisilj, hogy begyűljön a vizeleted és ne higuljon fel.

Sok sikert.

2008. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív volt, s mégsem voltam terhes! Medilab-bel teszteltem, ma már tudom, hogy nem megbízható teszt.
2008. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ugyanazt a tesztet használtad? vagy a márkájára gondoltál hogy ugyanaz?
2008. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Természetesen a márkájára:):).
2008. júl. 2. 15:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy másik tesztet? Én biztos csinálnék a helyedben.
2008. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!