Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív teszt (x-epil),...

Tegnap pozitív teszt (x-epil), ma pedig megjött. Így meg nyugodhatok hogy nem lesz baba? SOS!

Figyelt kérdés
Már azon gondolkodtunk elvetetjük,de megjött ma!Így valószínű volt baba,csak spontán elvetéltem?Így már tesz nem kellesz?Fogamzásgátlót szedek,de a levél 2.hetében augmentin duo-t szedtem.Megszakításosan csináltuk,de jóval a kúra után 1nappal pecsételő vérzésem volt.Tegnap pozi volt a tesztem,ma egész nap görcsöl a hasam,fáj a fejem,az előbb pedig megjött.Így már nem lehetek terhes ugye?

2013. szept. 8. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

Menj dokihoz...lehet h megmaradt ettől függetlenül.....ha meg nem akkoris látnia kell a dokinak h minden oké e odabent neh vmi szövődménye legyen....

Ja és rendesen védekezni kell ilyenkor nem pedig felelötlennek lenni és gyilkolászni a gyerekeidet!!!!

Le lehet pontozni de attól még igazam van.....

2013. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Esetleg tesztelnem ma délután érdemes lenne,vagy holnap?Attól reális az eredmény,hogy menstruálok?Nem pontozlak le,kedves 1-es mert igazad van..mivel te nem tudod hogy sajnos azért döntöttünk volna így mert nincsenek meg a feltételek a babának.Pénzünk nincs,a szülőknél vagyunk még,én munka nélkül vagyok,párom minimálbért kap.Etetni sem tuduk volna.. :( szóval tesztelnem érdemes lenne még?mikor?
2013. szept. 8. 10:56
 3/19 málna_ ***** válasza:
100%

Felesleges tesztelned, pozitív lesz. A HCG nem ürül ki azonnal a szervezetedből, van aki a vetélés után még 3-4 héttel is pozitívat tesztel.

Orvoshoz menj mindenképpen.

2013. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A gyógyszerre mindig rá van írva, hogy antibiotikum szedése mellett, kiegészítő védekezésre van szükség, mert hatástalaníthatja a gyógyszert, és terhesség léphet fel!!! Néha el kellene olvasni a beteg tájékoztatót, és akkor tudnád, mi a teendőd...ezzel nem szabad játszani, mert először is, kioltasz egy gyermeki életet, ami nevezhető gyilkosságnak is...másodszor, lehet hogy ha elveteted, utána nem lehet majd babád, vagy nagyon nehezen, kínkeservek közepette fog csak sikerülni...de az is lehet hogy azonnal, és elsőre...ezt nem lehet tudni...a harmadik pedig, mielőtt bármit teszel, alaposan gondold át...főleg a sexelést, és ha esetleg még fiatalka vagy, akkor állj oda Anya elé, és beszélgessetek!!! Ez a legjobb megoldása a felelőtlen dolgoknak...hidd el...

Üdv. 5 gyermekes Anya.

2013. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is felesleges tesztelned. a legjobb minnél előbb dokihoz menni
2013. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4-es! tudta,hogy a antibiotikum mellett védekeznie kell,csak az a gond hogy a megszakításosat választották..
2013. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyek dokihoz,de egyébként tabletta mellett nem szokott ugyan úgy elmaradni a mensi mint ha valóban terhes lettem volna?Halvány pozi volt a teszt,lehet tévesen mutatott pozitívat?
2013. szept. 8. 11:13
 8/19 anonim ***** válasza:

Az orvos jobban fogja tudni a választ....sajnos ezt mi innen nem tudjuk megmondani.....

Igen tudom, hogy a meg szakításost választották, de tudtommal , az nem védekezés....

2013. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Borzasztóan fáj a fejem,émelygek,szédülök..A görcsölés elmúlt.. kétségbe vagyok esve,nőgyógyászati ügyelet csak 35 km-re van,vidéken élek.. most mi lesz,ennyire borzasztó ha valaki elvetél?? :(
2013. szept. 8. 11:58
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Raersz hetfon menni!
2013. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!