Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív teszt (x-epil),...

Tegnap pozitív teszt (x-epil), ma pedig megjött. Így meg nyugodhatok hogy nem lesz baba? SOS!

Figyelt kérdés
Már azon gondolkodtunk elvetetjük,de megjött ma!Így valószínű volt baba,csak spontán elvetéltem?Így már tesz nem kellesz?Fogamzásgátlót szedek,de a levél 2.hetében augmentin duo-t szedtem.Megszakításosan csináltuk,de jóval a kúra után 1nappal pecsételő vérzésem volt.Tegnap pozi volt a tesztem,ma egész nap görcsöl a hasam,fáj a fejem,az előbb pedig megjött.Így már nem lehetek terhes ugye?

2013. szept. 8. 10:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Kérj egy időpontot és menj el. Bár én sürgősségire mennék, mert én aggódnék érte, de mivel neked nem kell ezét ráérsz.....

És gondoltam h vmi oka van h nem akarjátok, de akk védekezni kell.....az h nincs pénzed nem mentesit fel az alol h felelőtlen vagy akinek nem szabadna szexelni még.....

1ső voltam....

2013. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
?
2013. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Attól, hogy megjött még előfordulhat, hogy terhes vagy. Van olyan aki terhes és mégis megjön neki az első 1-2 hónapban. Akkor lehetsz biztos a dolgodban, ha elmész egy nőgyógyászhoz. Ő biztosan megtudja mondani Neked, hogy terhes vagy e vagy sem. Gondolom fiatal vagy (írtad hogy elvetetnéd) anyukáddal nem ártana megbeszélned, hogy esetleg mit tanácsolna. Nem egyszerű feladni a fiatalságot egy babáért, de gondolj bele, hogy más éveken keresztül próbálkozik, sikertelenül. És lehet pont a Te gondod miatt. Ismerek olyat, aki hasonlóképp járt, mint Te. 16 évesen volt egy abortusza. Most 27 éves, és nem tud teherbe esni. Fenn áll a lehetősége ennek is sajnos. Ha terhes vagy, gondold át a dolgokat, még biztos van idő a megszakítás előtt. És mindenképp beszélj egy tapasztaltabb felnőttel. Na, de mivel nem szeretnél babát bízunk benne, hogy "spontán vetélésed" volt, így nem kell elvetetned és gyereked sem lesz. Legközelebb pedig legyetek figyelmesebbek a pároddal ilyen esetben. sok sikert, és ne izgulj! reméljük a legjobbakat... 24/N
2013. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Írj majd mit mondott az orvos
2013. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem megyek dokihoz szerintem,nem akarok nagyobb ügyet csinálni belőle mivel eléggé megérintett a dolog..Valamiért mégis csak fáj hogy így lett,nagyon nem is merek bele gondolni,elég ha az jut eszembe mikor gondolkodtam milyen lesz majd ha nő a hasam,vagy megszületik,vagy fiú esetleg lány lesz és nem egy borzasztó dolognak látszott hiába nem akartuk volna,nem hinném hogy az elvetetésig fajult volna a történet..Szóval mégis csak rossz,mától pedig vége a tabletta szünetemnek és már tudjuk a kockázatokat,kb 3év és már tényleg próbálkozunk majd babával..Tegnap óta görcsölök de ma már nem olyan intenzíven,sok mennyiségű a vérzésem és tele vam átlátszó nyálkával ami még életemben nem volt...innen tudom hogy volt valaki bennem,és nem hiszem hogy el tudom majd ezt felejteni,ezt az érzést ami most van,ami az enyém volt és indok nélkül nincs már..szidjatok nyugodtan,elég nyálas szöveget írtam ide,meg igaz gondolkodtuk az abortuszon,de ebből is okultam.
2013. szept. 9. 16:42
 16/19 anonim ***** válasza:
nem akarsz belőle nagy ügyet csinálni?Szerintem meg csinálj,mert ha nem tisztulsz ki rendesen,nagyon súlyos következményei lehetnek.Kell,hogy lásson orvos!
2013. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Most beszéltem a barátommal,holnap elvisz orvoshoz
2013. szept. 9. 17:32
 18/19 anonim ***** válasza:
Menjetek el mindenkepp!Inkabb feleslegesen minthogy baj legyen.
2013. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azért a gyilkolászás erős szó...a fél világ csináltat abortuszt.

Néha, akkor is bejön a terhesség, ha védekeznek, ha meg nem, akkor magára vessen, mert egy félresikerült kaparás és többet nem lesz gyereke...

2015. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!