Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a jósteszten halvány...

Ha a jósteszten halvány vonalka van (nemvárt környékén) reggeliből, akkor az ugye nem az lh-t mutatja?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy hcg-t mutat reggeliből.
2009. nov. 3. 06:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben mutat hcg-t,bár azt is mutathatja a nemvárt környékén,de akkor ha terhes lennél,erős vonalnak kéne látszódnia,így mensielött 1-2 nappal,szerintem inkább luteinizáló hormont mutat ami azt jelenti,hogy meg fog jönni,és a szervezeted más készül a övetkező ovulációra.

Nekem is volt ilyen,pozi,sőt erős pozi ovuteszt,rá 2 3 napra rendesen megjött.

2009. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,miért nem próbálod meg hcg teszttel is,ha mindjárt itt a nemvárt?
2009. nov. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, a tegnapi terhesteszt nega. Viszont valószínűleg késői ovum volt, ezért bizonytalan vagyok a nemvárt időpontját illetően.
2009. nov. 3. 07:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok,figyu ez nem hiszem hogy késői ovu,mert halvány a teszted,írtam már,hogy a szervezeted enyhén mutatja a következő cilusodhoz szükséges sárgatesthormont.Amúgy is jóstesztelni nem egy napon szoktak hanem 12 dpo-tól minden nap,hogy lássák erősödik -e a csík.Ha a nemvárt napján erős a csík,nem jön meg és a hőd is fenn van,akkor lehet terhességre gondolni.
2009. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Görbém: [link]
2009. nov. 3. 09:06
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja, és eddig mindig 27-28 napra jött meg.
2009. nov. 3. 09:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismét első vagyok,jaj hát szerintem nem is volt pé-d még!!!!Nem látok nagyobb leesést,látom az ovutesztek is negák.Lehet mégcsak most van-lesz pé-d és ezért tolódik ki a mensid! Van ilyen hogy tök egyforma ciklusok után hirtelen másképp kezd működni a szervezet.Ha akkor lett volna pé-d amikorra a ciklus behúzta akkor már pozinak kéne lennie a terhestesztnek de látom negák.Ez nem baba,vagy pé-d lesz vagy hormonprobléma.
2009. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megint első:) na és ezért halvány az ovuteszt mert most a napokban lesz egyre erősebb,és most várható tüszőrepedés,tolódik a mensi.Okosabbat nem tudok írni.
2009. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És a hőm ezek szerint semmit nem jelent?
2009. nov. 3. 10:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Na megint én vagyok,szóval szerintem 27 én volt ovud vagy akörül,úgyhogy még korai a tesztelés,a hőd szépen fenn van ez jó,csak maradjon is így,vagy menjen még feljebb:) bár egy két tizedes ingadozás nem jelent semmi rosszat.Várj még ha 27 én volt ovud akkor várj legalább nov.10 ig,akkor tesztelj újra vagy akkor próbáld a jóstesztet.

De akár ma is csinálhatsz egy ovutesztet hátha csak most lesz pé-d,de ha jobban megnézem a görbédet akkor volt pé-d 27 én.

2009. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!