Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett egyik nap egy halvány...

Lett egyik nap egy halvány pozi tesztem, reggeliből, másnap az estiből negatív. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Valszín hígabb volt az esti vizelet..mert a reggeli az koncentráltabb, ez főleg koraterheseknél figyelhető meg, vagy az is lehet, hogy másabb hatásfokú teszt volt, 20 vagy 25-ös..ezt neked kell tudni, a hcg csak 48-72 óra alatt duplázódik meg, pár nap és szép erős lesz a csíkod este is!
2010. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
ne légy türelmetlen várj 1 hetet és akkor tesztelj tuti a válasz!
2010. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
10.-én kellett volna megjönnie..a tesztet 13.-án csináltam(az lett reggel pozitív.pénteken meg negatív:(
2010. máj. 17. 09:30
 4/15 A kérdező kommentje:
3 napja kezdett fájni a mellbimbóm is,tegnap meg a cicim többi része.szerdára van időpontom orvoshoz.lehetséges hogy terhes vagyok?
2010. máj. 17. 09:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehetséges. Pozitív teszt nem hazudik (legalábbis mindenki ezt mondja). Lehet, h a második teszted nem volt jó, lejárt a szavatossága, túl sokat ittál pisilés előtt stb. Ha nem bízol benne, vegyél még egy tesztet és reggel csináld meg, de a nőgyógyász tuti, hogy meg tudja mondni, addig meg már nincs sok idő :)
2010. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg terhes vagy, de nekem volt tévesen pozitív tesztem, igaz halványan, de az a halvány csík elég hamar kijött. az 1 hibaszázalék biztosan. Ha már 3 napja késik, akkor azért már pozitívat kellene mutatnia szerintem, de lehet, hogy később volt a peteérésed... Drukkolok, pár nap múlva ismételj!
2010. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csupán annyit jelent, hogy még fiatal a terhesség, a hcg hormon pedig, amitől a teszt pozitívvá válik, a reggeli első izeletben a legtöbb. Ha vársz még 1-2 napot, valószínűlg a napközbeni, esti teszt is pozitív lesz.
2010. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már tévesen halvány pozitív tesztem, igaz, akkor nem terveztünk babát. A nőgyógyászom is azt mondta, hogy az a biztos, amit Ő lát, nem amit a teszt mond. Állítólag (a doktor szerint) a kapható tesztek közel fele hibás. Nagyon szurkolok, hogy a számodra kedvezőbb eredmény legyen valós!
2010. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. 10 napot késett amikor pozitív lett a teszt, majd másnap már negatív, és rá 2 napra meg is jött!:( Ez az első "próbálkozós" hónapban volt, azóta eltelt 2 év, és semmi!:( Remélem neked nem így lesz! Szorítok!
2010. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
írd meg, hogy mit mondott a doki! drukkolunk! :)
2010. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!