Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen kétségbeestem! Még...

Teljesen kétségbeestem! Még egy hónap lehetőség, és utána Kaáli. Kb. hányszor kell menni a kivizsgálásokra a Kaáliba? Csak mert a munkám elég kötött. Nektek az első konzultáció után mikor volt az inszem?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Teljesen kilátástalannak érzem a dolgot. A munkáltatónak kötelessége elengedni , tudom, csak az én melóm nem szokványos, meg még fizikai is. Ja, és nem szeretném, ha még kitudódna, hogy hova járunk!
2009. nov. 3. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nincs mèg semmilyen leleted akkor elèg sokàig fog tartani mert sok mindent kèrnek. A kaàliban akarod megcsinàltatni a vizsgàlatokat ? Elèg hùzos àrak vannak nàluk ,de viszont a màshol vègzett vizsgàlatok eredmènyeit is efogadjàk. Mi ùgy mentünk a konzira ,hogy minden megvolt amit kèrtek ès a következô ciklusban màr meg is volt az inszem.A konzira van màr idôpontod?
2009. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nincs időpontunk, hétfőn beszéljük meg a részleteket a nődokimmal. Az a bibi, hogy nekem megcsináltak minden vizsgálatot májusban. HSG, hormon, inzulin, spermavizsgálat. Azért kellett ezeket csinálni, mert májusban lapar műtétem volt (PCOS vagyok). De úgy hallottam, hogy csak 6 hónapig visszamenő leleteket fogadnak el. Sokat kellett várnotok az időpontra? Még milyen vizsgálat kell?
2009. nov. 3. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Megint èn vagyok. A konzultòciòra kb. 2 hònapot kellett vàrnunk de ez mèg màjusban volt. Valòban a 6 hònapnàl nem règebbi leletek kellenek kivètel a hsg . Kèrnek hormon 3. ès 21. nap ,ràkszürès, clamydia. hiv,hepatitis, ès sperma vizsgàlat.Ha Pcos vagy akkor lehet mèg màst is kèrnek ezt nem tudom. Szerintem hívd fel ôket minnèl hamaràbb ,mert valahol azt olvastam ,hogy most màr sokkal többet kell vàrni a konzira is.
2009. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A HSG-t nem kell megismételni? Ettől is rettegtem :(
2009. nov. 3. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 èves a hsg-m ès nem kellett megismètelni.Volt màr laparoszkòpiàd is ùgyhogy nem hiszem ,hogy kèrnek mèg egy àtjàrhatòsàgit.
2009. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vágűl is budapesti kaáliba mentél?én most jelentkeztem be. éniskivagyok kicsit.
2010. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvolt a második inszem is, de szerintem nem sikerült ez sem :(. Még 6 nap és kiderül. Te mikor mész?
2010. márc. 13. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!