Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklusaim általában...

Ha a ciklusaim általában 24-25 napig tartanak, és abból ugye elveszek 13-14 napot, akkor valószínüleg azokon a napokon van peteérésem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg igen. De ha nem vagy biztos, használj ovutesztet, mert én jól befürödtem ebben a hónapban. Mindig menetrendszerint 27-28 napra jött meg. Eddig.

Ma már a 33. napon tartok.

2009. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nagy általánosságban azt írják hogy 14 nap az ovu utáni szakasz, nekem ez 15-16 nap, és van hogy 28-vagy hogy 32 naposak a ciklusaim de általában 30.az elmúlt két hónapban vezettem görbét, ill ez a második hónap és nekem a 13. ill most a 14. ciklusnapon volt ovum.

kb az átlag ciklus napjaidből vonj le 16-ot és onnantól kezd el nézni minden nap 4-5 napig ovu tesztel nézni .

2009. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

leszámolni kell.

24-ből számolsz vissza és úgy derül ki de tényleg az ovu teszt a tuti.

2009. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ovu utáni szakasz nekem pl csak 12 nap. Ki gondolná, szabályos 28 napos ciklus mellett... Én se tudtam, amíg nem mértem a hőmet és nem csináltam ovutesztet.
2009. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,ha most kb. úgy fáj a hasam mintha meg kellene jönnie,legalábbis hasonlóan,és van folyásom,akkor lehet hogy most van ugye a peteérésem??köszi előre is!!!
2009. nov. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!