Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár semmit sem értek!?...

Mostmár semmit sem értek!? írnátok véleményeket? A mensesem október 18-án múlt el, de 26-án elvileg peteérésem volt. Ez hogy lehet? 30 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
Azóta úgy érzem leszakadnak a melleim, így még sose éreztem. Szúrkál a hasam. Sokat van hányingerem, vagy reggel vagy napközben, vagy este. Olyan szagokat érzek, amiket sose és komolyan idegesítenek.
2009. nov. 3. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Eddig nekem 28 naposak voltak a ciklusaim, mindig a 14. napon volt peteérésem. DE! a múlt hónapban a 8. napon volt peteérésem. 2,5 hét múlva már fájtak a melleim, húzódott a hasam, és olyan szaglásom volt/van azóta is, hogy a vadászkutya megirigyelne. Szombaton tudtam meg, hogy terhes vagyok. Mondjuk nálad tünetnek kicsit korainak gondolnám, de mindenkinek másképp reagál a szervezete.
2009. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratula a babához!! :) Hát nem tudom mi lehet nálam. Tegnap pl. képes voltam boltba elrohanni, hogy vegyek egy túrórudit, mert úgy érzem, hogy most azonnal azt kell ennem. Ma reggel pedig girosért akartam meghalni, pedig nem szoktam reggelizni se.
2009. nov. 3. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szúrkált a hasamm, pár nappal azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie, de nem jött. Bár a melleim nem fájtak. A melleim csak az első terhességemnél fájtak iszonyúan. Mindkét terhességemnél a nemvárt menstruáció előtt is menstruációs tüneteim voltak. Fájt a hasam, szúrkált,( de az utóbbi csak a terhességkor!)...
2009. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csinálnék egy tesztet.Nálam is igy kezdődött:)

2 hónapos kislány anyukája

2009. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

SZia nekem minden két nappal előbb van hozzád képest , 16-án múlt el a mensik, (11-től volt meg) 24-én volt pém, ez volt a ciklus 14. napja, és nekem 15-16 naposak a DPO-im, ezért én 29-30 napra számolom magamnak.

Tüneteim hasonlóak, pl a kollegám bejött az irodámba és ki is zavartam , mert megéreztem hogy nem régen rágyujtott. A mellem nagyon fáj inkább oldalt meg néha a bimbóim. A hasam is furcsa , de már nem is tudom mi van. A kívánósságról: Este 10 kor két banánt karikáztam fel , meglocsoltam mézzel , telefujtam tejszínhabbal mert ezt kívántam , de nagyon.

2009. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már ilyen erős tünetek vannak , akkor lassan érdemes tesztelni. Drukkolok, lányok! Annál is inkább, mert én is hasonlóan érzem magam.:)
2009. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!