Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ha annyira féltek a...

Lányok, ha annyira féltek a teherbeeséstől, miért szexeltek?

Figyelt kérdés

komolyan érdekel az oka.


akinek nem inge, ne vegye magára.



2013. szept. 10. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom, mert szeretik a szexet:) Csak védekezniük is kellene megfelelően és akkor nem lesz gond.

Én babát szeretnék, szóval csak sejtem, hogy ez az oka:D

2013. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretek szeretkezni :-)


Egyetlen védekezési mód sem 100%-os, mi ezért is kombináljuk. De meg nem fordulna a fejemben, hogy lemondjak a szexről.

2013. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nagyon sokan küzdenek teherbeesési gondokkal, szerintem ez is a fogigátló, plusz előtte sokéves stressz miatt, hogy ne essen teherbe. persze h ez rányomja a bélyeget a teherbeesésre később.

Persze tudom, nem mindig ez az oka, csak gondolom.

Remélem, Neked mielőbb sikerül anyukává válni!!:)

2013. szept. 10. 15:01
 4/15 A kérdező kommentje:
De csak olyan kapcsolatban érdemes lefeküdni egymással, ahol már nem lenne tragédia egy baba, nem...?
2013. szept. 10. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Már annyira nem félek tőle, szóval most már, ha becsúszna, vállalnánk. De, korábban rettegtem, ettől függetlenül szeretek szexelni, a párommal lenni és hát ő is igényli. Viszont én mindig maximálisan odafigyeltem a védekezésre, nem is volt gond soha, a mai napig is "betartunk minden szabályt".
2013. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na ez az. "Ő is igényli".

Miért ilyen önzőek egyes férfiak?

2013. szept. 10. 15:04
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Hát, azért elég naív elképzelés, hogy egész életedben csak azzal feküdj le, akitől gyereket is szeretnél. Ennyire azért nem szigorúak az erkölcsök, különösen manapság. Eddig egyetlen férfitól akartam gyereket, a mostani férjemtől. A többi kapcsolatomban eszem ágában sem lett volna gyereket vállalni, ezért védekeztünk, kétféleképp is. Lehet, hogy van akinek ez akkora lelki trauma, hogy emiatt nem jön a baba, de nekünk első hónapban sikerült. Azért szexelnek az emberek egymással, mert jólesik. Ez azért nem akkora titok, szerintem.
2013. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem csak a kapcsolattól függ. Amikor a férjemet megismertem, mindketten tanultunk, anyukámat rákkal kezelték, az ő öccse drogelvonón volt. Valahogy nem gondoltam úgy, hogy ideje lenne egy gyereknek.


A másik: volt olyan férfi is az életembe, akinek sosem szültem volna, de nagyon jó volt vele a szex. És? Védekeztünk rendesen (3 havonta injekció+minden alkalommal gumi), nem érzem magam emiatt qnak.

2013. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Így a szex egy jóleső masszázs, vagy egy pizza szintjére alacsonyodik, pedig annál sokkal több eredetileg...
2013. szept. 10. 15:06
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Hát, én inkább a szexre szavazok :-)
2013. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!