Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tudom, hogy...

Lehetek terhes? Tudom, hogy 100 ilyen kérdés van, de mind más!

Figyelt kérdés

Augusztus 24-én voltam együtt a barátommal, védekeztünk.(az utóbbi 5 hónapban mindig!)

Szeptember másodikán kellett volna megjönnie, ehelyett Augusztus 27-én jött meg. Átlagosan 5-6 napig szokott tartani, most 4, az 5.napon barna folyás, a 6.napon semmi! Ezt követően 28-án is együtt voltunk, majd Szept 6-án. Nagyjából masfél hete majdhogynem folyamatosan alhasi fájdalmam van, néha tompa, néha szúr és a jobb oldalon a bordám alatt is szokott fájni. Egyik délelőtt nagyon nagyon halvány barnás 'folyást' tapasztaltam, ami nem is nevezhető annak, szerintem 2-3 csepp. Sem szédülés, sem hányinger, sem kívánósság. Pisilni is csak akkor járok többet, ha annyit iszom.

A barátom szerint kizárt dolog hogy terhes legyek, és viszont nagyon félek, még nincs itt az ideje:)

Segítsetek:(



2013. szept. 13. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Igen van vagy ezer kérdés, de a válaszok AZONOSAK!


NEM LÁTUNK BELÉD!

Tesztelj!

2013. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fájdalom, folyás stb. lehet felfázás, baci, gomba, akármi. Ha rendesen védekeztek, a mensid meg megjön, akkor mi a probléma? Szerintem nem vagy terhes. Az, hogy néha előbb, néha később jön, sokmindentől lehet, kevés nőnek van óramű pontosságú ciklusa.
2013. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14:38, a legelső menstruációm óta pontosan jön meg, ezért furcsállom!
2013. szept. 13. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes.
2013. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha rendesen védekeztetek és nem "megszakításos módszerrel" akkor biztosan nem vagy terhes!
2013. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 marki_2 ***** válasza:
54%
Elég kicsi a valószínűsége, hogy a follikuláris szakaszodban teherbe ess. A 11. cn-on keveseknek van ovuja, ha csak nem max 25-26 napos a ciklusod. Sok mindent nem is érezhetnél, ha terhes is lennél. De 95% biztonsággal mondható, hogy nem vagy az. Ezek nem terhes tünetek.
2013. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!