Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt mensi előtt 6...

A nem várt mensi előtt 6 nappal gondolhatok terhességre az alábbi adatok után?

Figyelt kérdés

52mm uterus

11mm endometrium

Kp:nagy méh antefl.-ban van


(Szinte minden tünet arra utal)


2009. nov. 4. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

megnőtt a méh és vastag a nyálkahártya...ez jó, de ugyanilyen adatok jelzik a terhességet, de a mensest is.


egy hét múlva kiderül, hogy sikerült-e a megtermékenyülés, az adatoko minden esetre kedveznek a beágyazódásnak.

2009. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint lehet beágyazódás is??

A doki hasi UH-t csinált,és nem hüvelyit.

2009. nov. 4. 12:30
 3/11 A kérdező kommentje:

Holnapra nem várom,azaz 10-re.

Menszi görcseim vannak már vagy egy hete,néha olyan melegséget érzek a hasamnál,és zsibbadást.Fájnak a melleim,de van mikor egyáltalán nem érzem hogy fájna.A mellbimbóm bebarnult,és látszanak az erek is.Most akkor ez baba vagy menszi lesz???

2009. nov. 9. 22:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat, hogy ilyen korai terhességet nem látott még az orvos, sőt, a teszt is csak a nem várt mensi után egy-két nappal mutatta ki. Én azért vennék egy tesztet a helyedben holnap, ha nem jönne meg!
2009. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Dehogy látja az orvos az ilyen korai terhességet!!! Pláne nem hasi Uh-val...

Lehet még terhesség, én lőnék egy érzékeny tesztet.

Nekem még 1 hetem van mensiig, de halvány pozi a ma reggeli tesztem.

2009. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. héten is még csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott az orvos... Még azt se tudta megmondani, hogy méhen belül van-e, vagy méhen kívüli a terhesség. A nemvárt előtt egy héttel ugyan mit látna?
2009. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen "okos" választ írni,hogy 3 hetesen látja...

Hogy látná már??????


Kedves Kérdező!

NAGY a valószínűsége a terhsségednek,szerintem pisilni fogysz te egy +!!!Ilyen tünetekkel nem lesz mensi.Én bíztatlak!

2009. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagy képű barátomnak mondom, hogy hüvelyi UHval is csak az 5 hét környékén láthat valamit a doki!Nekem az 5 héten láttak csak petezsákot.

Ebből még bármi lehet, ha holnap nem jön meg, szerintem vegyél egy érzékeny tesztet, és holnap után tesztelj egyet.

Szorítok neked, és remélem baba van a pociban!

2009. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenki válaszát!!!Nem jött meg,de még csak egy napja késik.Félek tesztelni,mert nem akarok csalódást!!!
2009. nov. 11. 17:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Naaaaaaaaaa?
2009. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!