Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes-nem terhes?! Vettem...

Terhes-nem terhes?! Vettem egy tesztet, mert fájtak a melleim. Minden menses elött szokott fájni de a férjem bogarat ültetet a fülembe, hogy talán babától van. Ma voltunk bevásárolni és megnyugvásként vettem 1 tesztet.

Figyelt kérdés
Megcsináltam.1 csík volt rajta. Most este a kukából kikandikált. Kivettem a tesztet és egy halvány második csik is volt rajta. Csak hétfőn jutok ujra bolt közelébe. Addig is volt már valaki ilyen helyzetben?!
2013. szept. 14. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen, és most volt 6 éves :) Szintén úgy kukáztam ki a tesztet anno
2013. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.Szóval nem nyomhatta meg a doboz stb.Ès amiatt halvány a csìk.
2013. szept. 14. 19:49
 3/22 A kérdező kommentje:
illetve a nyomastol halvany a csik.
2013. szept. 14. 19:51
 4/22 A kérdező kommentje:
bocs össze vissza irok.Kicsit ideges vagyok.szóval ilyet a nyomás nem csinal csak a hcg ugye?!
2013. szept. 14. 19:55
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet-e mástól, nálunk baba lett. Biztos ideges vagy nagyon, így ha nem tudtok sehol tesztet venni az biztos, hogy hétfőn már jobban fogja mutatni, ha baba van a dologban (bár hallottam olyanról is ahol nagyon sokáig alig mutatta ki a teszt). Ha a vonal olyan színű, mint a tesztcsík, nem pedig szürke és olyan vastag akkor ez elviekben hcg :) A tesztek egyébként idővel ahogy száradnak egyre sötétebbek lesznek ezért lehet az, hogy egy nagyon-nagyon halvány vonal amit először esetleg észre sem vettél később elkezdett látszódni. De olvastam itt száradási csíkról is, az nem tudom milyen, mert nekem a nagyon halvány csíkokból mindig gyerek lett. Így én amikor teszteltem másik babánál mindig rutinosan őrizgettem órákig :)
2013. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
a csikot közben nézegetem.Az egyik csik erös piros.A masik halványan de hasonlo szinű teljes egyenes.Tehát gondolom nem száradási.Tehát gondolom hcg.Ő lesz a 3 dik baba.Fura idáig mindegyiket éreztem az elejétől.Ès most pedig úgy érzem mintha még megjönne...
2013. szept. 14. 20:12
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is most várom a 3.-at :) Hozzáteszem sokkal idegesebb vagyok, mint a másik kettővel. :)
2013. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja én nekem az összesnél megvolt (megvan) ez a mindjárt megjön érzés...amit utálok.
2013. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Most néztem rá a tesztemre 100 szor szóval ez hcg.Terhes vagyok!!!Teljessen más mint az első 2 baba.17én kéne mensiznem.Ès úgy érzem,hogy megjön.Kózben pedig tuti, hogy már nem.Sajna itt nincs nyitva már semmi csak hétfőn.De legalább nem veszek 100 Ujabb tesztet.
2013. szept. 14. 20:23
 10/22 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezném vagy attól aki 3 mat szült mát.Nehezrbb a terhesség?!Szülés vajudás.?!
2013. szept. 14. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!