Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szedett Clostilbegyt...

Aki szedett Clostilbegyt gyógyszert annak kellett tüszőrepesztő szuri is?

Figyelt kérdés
Én kedden fogom elkezdeni de az orvosom nem mondta a szurit.Vagy nem is kell? Az egyik barátnőm szedte és neki kellett.Mennyibe kerül a szuri tudja valaki?
2013. szept. 15. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

szia!milyen beavatkozás lesz?mert ha csak sima akkor szerintem nem kell!

az inszemációnál és a lombiknál kell!!

2013. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem simán felírta az orvos, pedig sem inszemről sem lombikról nem volt szó. Azt mondta a dokim, menjünk biztosra, lett is utána egy pozitív tesztem :)
2013. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kell semmi beavatkozás csak azt mondta kicsit stimmulálni kell a petefészkem vele mert nem dolgozik megfelelően.Nem érnek megfelelően a tüszők.Vannak ugyan többen is csak nem érnek.
2013. szept. 15. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam tuszorepesztot, holott sem inszem, sem lombikbébi nem volt. És hal egnek eredményes is volt. Amúgy szedtem magában is a Clostit, egy másik dokinal zéró eredmennyel. Ettől függetlenül van akinek elég a closti is. 1 próbát megér.
2013. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző dokim nem adott injekciót így nem is repdtek ( volt egy 20 és egy 23 mm-es), most a másik doki adni fog injekciót és reménykedünk, hogy segít.
2013. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma elmentem az orvosomhoz és azt mondta, hogy ultrahangoz a 12 naptól és ha szükséges akkor ad tüszőrepesztőt:)
2013. szept. 16. 18:46
 7/7 anonim válasza:
Esetleg tudja valaki hogy fizetni kell érte a vizsgálati dijon felul? :)
2021. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!