Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha beágyazódásos hőleesésem...

Ha beágyazódásos hőleesésem volt, mikor tesztelhetek legkorábban?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy beágyazódástól van, de nem szokott nálam előfordulni hőleesés, mindig lépcsősen emelkedik a hőm.

A görbe szerint a 14. napon volt ovum, de előtte pár nappal is volt. Onnan tudom, hogy ultrahanggal követtük a tüszőket, amiből 3 domináns volt, és a 11. napon már túl voltam egy repedésen (annak írom, aki a 6. dpo-t korainak találná, mert ez egyben 9. dpo is). Stimulálva vagyok, nincs iker a családban.


[link]


Köszi, ha ránéztek! :)



2013. szept. 16. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 5-7 nap múlva.
2013. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy korábban felesleges. Csak sokkolom magam, ha negatív :)
2013. szept. 16. 12:34
 3/12 anonim ***** válasza:
A leeséshez képest megvárnám az egy hetet :)
2013. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké, de olyan nehéz! :)
2013. szept. 16. 12:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 14. napon volt ovum, 21. napon éjjel beágyazódásos vérzésem (hőleesésem nem volt) és 26. napon lett pozitív a 10-es teszt, akkor a 20-ast nem néztem. Másnap próbáltam meg a 20-ast, akkor az is pozitív lett.

2013. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor várok még legalább három napot, mert már két nappal a hőleesés után vagyok.
2013. szept. 17. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
beágyazódáskor épphogy magsabb szokott lenni, akár höemelkedés is 37,5-38-ig is felmehet.
2013. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy egy napra leeshet a hő (épp mint ovukor), és ennek oka, hogy a terhességgel járó hormonváltozás történik, és nagyobb mennyiségű ösztrogént kezd termelni a szervezet, az ösztrogén pedig csökkenti a hőt. Csak ezután fog emelkedni/visszaugrani a hő a progeszteron miatt (ami szintén több lesz, ezért lehet magasabb a hő a beágyazódás előttinél).
2013. szept. 18. 19:52
 9/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem pedig az volt, hogy mikor tesztelhetek először, és nem az, hogy mivel jár a beágyazódás, mert sajnos azt már kisujjból fújom... Többszáz görbét láttam már, és sokkal több "hőleesésest" láttam, mint szabályosan emelkedő hőjűt. Sőt láttam pl. ikres görbéket, ahol javarészt két hőleesés is történt. Nem hiszem, hogy ez véletlen.
2013. szept. 18. 19:57
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
aktus után két héttel tesztelj. 10-es tezsttel aktus után 10 nappal, de nem szabad elkeseredni ha negativ akkkor még mert még nem 100% olyankor hogy reálisat mutat.
2013. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!