Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha beágyazódásos hőleesésem...

Ha beágyazódásos hőleesésem volt, mikor tesztelhetek legkorábban?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy beágyazódástól van, de nem szokott nálam előfordulni hőleesés, mindig lépcsősen emelkedik a hőm.

A görbe szerint a 14. napon volt ovum, de előtte pár nappal is volt. Onnan tudom, hogy ultrahanggal követtük a tüszőket, amiből 3 domináns volt, és a 11. napon már túl voltam egy repedésen (annak írom, aki a 6. dpo-t korainak találná, mert ez egyben 9. dpo is). Stimulálva vagyok, nincs iker a családban.


[link]


Köszi, ha ránéztek! :)



2013. szept. 16. 12:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Holnap leszek 10 nappal utána, közben eldöntöttem, hogy szombaton tesztelek, így kisebb a csalódás esélye :)
2013. szept. 18. 21:38
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy sikerült. Elkezdtem barnázni :(
2013. szept. 19. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!