Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt ellenére barnázá...

Pozitív teszt ellenére barnázás, lehet még remény egy egészséges terhességre?

Figyelt kérdés
Holnap tudok menni orvoshoz.a barnázás vasárnap óta tart,de nem folyamatosan,elvileg tegnap kellett vna megjönnie,és tegnap teszteltem egyértelmű pozit.
2013. szept. 17. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Sztem akármit jelenthet még! nekem sajnos méhen kívülit :( De neked drukkolok, h minden rendbe legyen!!
2013. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. A kismamák nagy részének van valamiylen valamennyi vérzése. Midnenképp el kell emnni ilyenkor orvoshoz, valószinüleg fogsz kapni hormon pótlást. Ez segit megtartani a terhességet. Mint tudjuk sok nő van aki rendesen menstruál a terhesség alatt, akár végig is de az elején pár hónapig gyakori.
2013. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet. Nekem is volt, kb ugyanennyi idős terhesen, meg utána 1 hétre is, csak akkor több vérzés. Megmaradt. Valószínűleg hormonpótlást fogsz kapni.
2013. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, nem biztos, hogy bajt jelent, de azért jobb tudni,hogy mi van, hogy megnyugodhasson az ember lánya :)
2013. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a nemvárt előtt már,mikor pozit teszteltem,én egyből még aznap kaptam rá hormonpótlást ,de így is még a 9. héten is volt barna,aztán abbamaradt.Haematomám is volt és a méhlepény is rajt volt a méhszájon,de mindez a 12. héten derült ki.Azóta a haematoma odakövült,a lepény levándorolt a méhszájról,tök jól vagyunk.Mindenesetre addíg feküdj,amíg nem lát orvos és akár nospát is szedhetsz,sőt azt javasolják ilyenkor!
2013. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a nem várt előtt 2 nappal már egyértelműen pozitív volt,de másnapra elkezdtem barnázni,így rögtön orvoshoz mentem,de olyan fiatal terhesség volt,hogy még csak nem is látszódott semmi,így nem kaptam semmit.Szerencsére 4-5 nap elteltével már nem volt barnázás,ma meg már fél éves:)

2013. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is mehen kivuli volt a barnazas, de a 2. jol leirta, nem feltetlenul kell rosszra gondolni. Ird meg, mi volt a dokinal! Drukkolok! :-)
2013. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!