Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van rá esély?

Szerintetek van rá esély?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek ? Használtam ovu tesztet és mikor erősebb volt a csík együtt voltam a párommal !! Próbálok nem erre koncentrálni hogy esetleg sikerült.Mert ha még se nem akarok csalódni, De most szerintetek ? Tegnap óta fájnak a melleim ahogy mensi előtt szokott. Jövőhéten kell meg jönnie! Tudom hogy nem vagytok orvosok de szerintetek bízzak benne ?
2013. szept. 17. 18:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki azt írná hogy már az vagyok !!! Még csak most lesz 1hete csütörtökön hogy együtt voltunk.Terhességi tünetnek ez még nagyon nagyon korai lenne ! Még nem lehetnek tüneteim ! Ezért gondolom hogy nem sikerülhetett :(
2013. szept. 17. 18:25
 2/9 anonim ***** válasza:

Minél volt erősebb a csík? A kontroll csíknál? Vagy csak erősebb volt a megszokottnál? Tuti pozi volt?

Bármi lehet, ha jövő héten kellene megjönni, akkor most még a beágyazódás elején lennél, korai lenne még a tünet. De kívánom a legjobbakat! :)

2013. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A második csík volt erősebb volt mint a kontroll csík !
2013. szept. 17. 18:35
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi a volt szó ért :D
2013. szept. 17. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
...hát akkor bármi lehet :):):) Nekünk is úgy sikerült. Bár nekem olyan napon volt pozitív amikor nem is számítottam rá, hát gondoltuk megér egy próbát. Most 4éves a próbababa:):)
2013. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én ebbe a hónapba kezdtem el az ovuval tesztelni ! Úgy akartam volna csinálni ahogy el múlik a mensim ,de a netről rendeletem így nem jött meg időbe a posta . így most 10 én kezdtem el a tesztelgetést. 10-én még negatív volt a teszt ! 11 -én pozitív volt.Azon az estén együtt voltunk a párommal. Meg vártam a 36 órát mert úgy írta a tájékoztat hogy a pozitív teszt után 24-36 óra a petesejt kilökődése És akkor a 36 óra után már negatív lett a teszt! Így utána már nem is próbálkoztunk. Vagy sikerült vagy nem.. De az biztos :) Így nem élem bele magam semmibe.
2013. szept. 17. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:

nem kell megvárni a 36 órát! Pozitív a teszt, legyetek együtt mindaddig, amíg nem lesz negatív. :)

Ha én is vártam volna, most nem lenne a kisfiam:)

2013. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! 12.én volt pozi ovum,9-11-12-14-15 voltunk együtt. MA nekem is fájnak a bimbóim, nem jó hason feküdnöm :) Én is reménykedem, próbálom nem beleélni magam, de ugye ez ugyse megy :) Drukkolok neked is!
2013. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok neked :) Remélem nem lesz mensi jövőhéten :)
2013. szept. 21. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!