Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma tudtam meg, hogy kisbabám...

Ma tudtam meg, hogy kisbabám lesz. A párommal 1 hete szakítottunk. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A párom nagyon eljátszotta minden bizalmamat, állandan ígérgetett, semmit nem tartott be, megbántott, kijátszott. Én még mindig szeretem, de már besokalltam, oly sokszor szenvedtem már miatta, ő is szeret, de nagyon félek, hogy újra bántani fog... sosem fog változni :(( Mire elhatározom magam és otthagyom, kiderül, hogy babás vagyok. Picit szerettem volna már rég, de nem egyedül :(
2013. szept. 18. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező....neked azt tanácsolom, hogy ne fogadd vissza...egy kis gyermekhez teljes Anyuka kell, és teljes nyugodtság...és ha téged lelkileg bánt, már nem úgy fogsz hozzá állni a Babához....tudom, már meg van az 5. babám is, :) , és 1000% osan mellette kell lenni...nem eshet hiba a nevelésében!!! És amíg szopik, főleg addig kell a teljes nyugalom, nem pedig az idegbaj....szóval nagyon fontold meg....hidd el, nem ma kezdtem....Azt még leírnám, mind az 5 gyerkőc egy apukától van :D
2013. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nos h döntesz kedves kérdező?
2013. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt vésd jól az eszedbe, hogy amíg téged elvakít a szerelem, a gyerekedet nem. Ő rosszul fogja viselni, tönkremegy lelkileg ha az apja egy olyan ember, aki csak ígérget, de nem tartja be, megbántja... Ez örökre megmarad. Ő nem tud utána új apukát keresni, míg te párt igen, aki feledteti veled a sérelmeket.
2013. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Én úgy gondolom az apuka és a köztem lévő viszonyt lezártnak tekintem. Nem fogom kizárni az életemből teljesen,de jelenleg, mint kapcsolatot nemtudom folytatni. Bizonyára ez majd még alakul valahogy.

2013. szept. 19. 07:36
 15/17 anonim ***** válasza:
A gyereket el kell mondanod neki,mert joga van tudni,hogy apa lesz,de ez nem jelenti azt,hogy vissza kell fogadnod.
2013. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki és nagyon örül, csak annak nem, hogy egyedül szeretném nevelni.
2013. szept. 19. 09:49
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól írják a többiek, ha két ember között nem működik a kapcsolat, gyerek ide-vagy oda nem fog javulni a helyzet. Sajnos tapasztalatból mondom. :( Sőt akit igazán meg fog viselni az egész konfliktus az a kicsi lesz. El sem tudod képzelni milyen kis érzékelőik vannak, minden negatív rezgést megéreznek... Az emberek nem változnak, pláne nem 30 után, ha meg is emberelné magát, nem lenne tartós a dolog. A szerelem ilyen viselkedés mellett szép lassan átalakul majd utálattá, undorrá, amit megint csak a gyereken fog sebeket okozni. Persze ez csak az én véleményem nem befolyásollak, a Te döntésed lesz..
2013. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!