Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok vannak még csodák?...

Lombikosok vannak még csodák? Nektek hányadik lombikra sikerült? Fagyasztott, vagy sima stimusba?

Figyelt kérdés

1.lombik:Nem termékenyült meg. 2.lombik:2 embrio maradt visszaültették nem sikerült. 3.lombik:tulstimu miatt nem adták vissza,3 le van fagyasztva.

Nem kaphattam vissza mert lett cisztám.Nem értem miért ostoroz a sors:(

Most talán 1 hónap mulva visszakaphatom,ha felszivodott a ciszta.Nektek mik a tapasztalatotok?

Nálunk apánál van a gond(hereszövetből van a sperma)


2013. szept. 20. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel! Ismerőseinknek júniusban születtek meg az ikreik, ehhez 10 év várakozás és 6 lombik kellett, szóval mindig van remény! :)
2013. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! Kitartás, és küzdeni tovább!! Lombikos vagyok, 2. lombik jobb oldali méhenkívüli lett, petevezetékem is kivették, 4. lombik vetélés 7 hetesen, utána következő lombik szimultán terhesség, egy méhen belül, egy pedig a még akkor egyetlen baloldali petevezetékben, ami szétrepedt, mindkét babát elveszítettük, utána fagyibabákat kaptam vissza, ikerterhesség, imperfect vetélés, műszeres befejezéssel missed ab. lett. ez volt idén, azt hittem beleőrülünk!!! de nem adjuk fel, megyünk tovább, mert hiszek, hiszünk a csodában! egy sorstársamnak, aki hasonló utat járt be mint én, a tizenvalahányadik sikerült, januárban született meg a kisfiúk! Ne miérteket keress, muszáj előre tekinteni és hinni. Kívánom a legjobbakat Nektek!
2013. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,h írtatok.Adott egy kis reményt.Várom már,hogy visszakapjam őket.Hát sajnos nehéz,de tényleg csinálni kell.
2013. szept. 21. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én most a harmadik stimunál tartok. Az elsőben 6 embrió, kettőt beültettek, nem tapadtak meg, a négy fagyi nem ébredt fel. Utána rákszűrés, P3 citó, HPV, kezdődő méhnyakrák, műtét decemberben. Márciusban újabb stimu, szintén 6 embrió, kettőt beültettek, nem maradtak meg. 4 fagyiból kettőt ébresztettek, mindkettő ébredt, egy megtapadt, vetélés. A még kettő fagyasztottból 1 ébredt, beültetés napjától véreztem kicsit, ET+9. naptól nagyon, persze nem maradt meg. Most a 3. stimunál járok, megint bízom! Bízzál Te is, csak előre nézz!
2013. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!