Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma jött meg a menzeszem,...

Ha ma jött meg a menzeszem, és elég rendszertelen, mikor ovu teszteljek? Adhatok a megérzéseimre? Ovu elött is legyünk együtt vagy csak ovu napján? Mikor a legideálisabb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos le leszek pontozva, de....

sokan akár mensturációkor is terhesek lesznek, persze ez ritka, de ha úgy vesszük, akkor ne így álljatok neki, mikor kéne csinálni.... szerintem úgy a legkevesebb az esélye a terhességnek. Nézd meg a sok nemkívánt terhességet, hányszor olvasni olyanokról, na ők nem görcsöltek rá, nem néztek ovulációt stb mégis terhesek lettek, sokan évekig hiába próbálkoznak és nem sikerül, feladják és aztán mégis jön a baba. Nem ez az általános, de valahol ezek igaz dolgok.

Amúgy én is néztem ovulációt, mert a dokim sem volt biztos abban, hgoy van-e egyáltalán, mert nagyon elhúzódó és 2 havonta jött meg. de mégis sikerült :) és viszonylag hamar.

De ha ennyire tudományos akarsz lenni, akkor úgy 3 naponta érdemes, mert addig termelődik elegendő sperma.

2013. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nem vagy lepontozva..:)

Igazából nagyon rá stresszelek a dolgokra, bár

ez a kilencedik hónapja , hogy nem sikerül.

Az ovu jeleit megérzem, eddig kevés sikerrel jártam.

Ma reggel, rózsaszínes folyásom volt, fájt a hasam, de nem olyan erős a vérzésem, mint pl. mult hónapban. Mit tegyek hogy be segitsek a dolgoknak? Van valami tea, vagy készítmény ami befolyásolja a teherbeesést, vagy megkönnyítí?

2013. szept. 21. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk mint írtam, első vagyok :) a válaszolók között, rendszer telenül jött meg.

Én 2 hétig ittam a cickafark teát, nem filterest, hanem rendeset, ezt persze a menstruációm után, amikor már nem volt, mert addig nem szabad, elvileg peteérésig kéne inni, de nekem fogalmam nem volt mikor van.... szóval így 2 hét volt, de így is ajánlják, utána 2 hét palástfű tea, szintén nem filteres, aztán már kb 36 napra megjött, ez már közelít egy normális ciklushoz, gondoltam még egy hónapot bevállalok így és ittam ezeket tovább ugyanúgy és terhes lettem. Nem tudom a teának volt-e köze, de nekem nagyon rendszertelen volt és használt, közben már szültem, és azóta is kb 36 napra állt be.

Illetve én LH tesztet vettem olcsót a vaterán, jelezte is mikor van peteérés, de mégis előbb fogant elvileg a gyerkőc :) az ultrahang meg minden vizsgálat alapján :) úgyhogy nem tudom tényleg mikor volt peteérésem, mert nemcsak az LH teszt pozitívnál csináltuk, hanem rendszeresen próbáltuk végezni a dolgot :)

És gyertyaállás, még ezt is csináltam.

2013. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Illetve írtad, hogy nagyon rá vagy görcsölve, hát próbálj ne görcsölni, tudom nehéz :)!!!! de valahogy úgy fogd fel, hogy ezt nem te irányítod, ez tényleg a természeten múlik, nem olyan, mint meg akarok nézni egy filmet a tv-ben és bekapcsolom :) hanem majd egyszercsak összejön a baba. Tegyetek meg mindent, rendszeresen szexeljetek, de ne azért mert ovu van. a spermák több napig életképesek, lehet mikor már érzed az ovut, mire találkoznak a katonák :) már késő.

Bár nem tudom mennyi idős vagy lehet egy nőgyógyászati vizsgálat sem ártana, fölösleges várni, hátha valami probléma van odabent, nem feltétlenül komoly, de lehet kell egy kis rásegítés, akkor minek hónapokig várni, de az is lehet, hogy a párodnál van gond.

Én biztos el mennék a helyedben dokihoz, max 1-2 hónapot várnék.

2013. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nekem szóltak a válaszok, de én is köszönöm. Ugyanúgy vagyok, mint a kérdező, nálunk is a 9. hónapnál tartunk és semmi. Elvileg egészségesek vagyunk, már van egy gyerekünk, aki 5 hónap alatt sikerült (ovu teszt segítségével, mert marha rendszertelen nálam is az ovu), de most hiába :(
2013. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!