Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 napja együtt voltunk a...

27 napja együtt voltunk a párommal úgy, és rá 3. napra megjött. A ciklusom rendszertelen, de most már lassan (vasárnap)a 31. napban lennék. És még mindig nem jött meg. Mi lehet a baj? Most terhes vagyok mégis, vagy sem?

Figyelt kérdés
Csináltam teszteket,jópárat,éa jófajtákat az együttlét után 3 héttel,meg később is,de mind negatív volt.Akkor most mi lehet?Tegnap és tegnap előtt mondjuk egy kicsit görcsölt ahasam,meg szédültem,de nem is biztos,hogy ze tünet,lehet csak azért,mert ideges vagyomk már,hogy mi lesz?
2009. márc. 11. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
ha rendszertelen a mensid bármi lehet...nekem is volt h több mint 40 napra jött meg
2009. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!