Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik. Tegnap előtti...

5 napja késik. Tegnap előtti tesztem negatív volt. Csak jövő hétvégén tudok tesztelni. Szerintetek reménykedhetek hogy van baba?

Figyelt kérdés

A melleim érzékenyek, nagyon álmos vagyok állandóan, a hasam néha görcsöl de nem erősen és 1-2 perc után el is múlik. Ma volt egy kevés barna folyásom, el is keseredtem miatta, hogy ez biztos azt jelenti hogy nincs baba, de most már abbamaradt...

Mit gondoltok, merjek reménykedni?

Már annyiszor beleéltem magam hogy van, és aztán mindig csalódtam... De eddig mindig időben megjött, még sose késett max. fél-1 napot, de nem 5-öt.

Reménykedhetek szerintetek? Vagy kár volt beleélnem magam, hogy sikerült?



2013. szept. 22. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ha középidőben volt ovud akkor már ki kellett volna mutatnia, ritka az akinek nem, de előfordulhat. amig nem jön meg és vannak tüneteid addig az midnneképp jó jel. tesztelj megint amint tudsz.
2013. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!