Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolutot szedtem a ciklus...

Norcolutot szedtem a ciklus 12. napjától a 17. napig és ma van a 3napja, hogy nem szedtem a gyógyszert, de még nem jött meg a menstruációm. Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
mire szedted? egyébként a 20. napon miért kéne megjönnie??? az angyon nem lenne normális....
2013. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kellett akkor szedni? ennek nem sok értelme van- Egyébként az, hogy nem jött még meg nem jelent semmit.
2013. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A gyógyszer szedése után 1-2 hetet mondott nekem a doki, hogy akkor fog megjönni, de az is jó, ha 2-3 nap múlva jön meg. (Te a ciklus közepén vagy még, valószínűleg kicsit várnod kell rá. Én 60-70 nap kimaradás után szedtem be, nekem 3. vagy 4. napra jött meg, ahogy abbahagytam a gyógyszert.)

De ha esetleg terhes is lennél - amit most még senki nem tud neked megmondani, mert nagyon korai lenne - akkor sincs gond, elvileg ez a gyógyszer nem okoz gondot a kisterheseknél. Én babatervezés közben kaptam ezt, így ez volt az első kérdésem, hogy nem árthatok-e a babának, ha közben besikerül.

2013. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Méhnyálkahártya megvastagítására kaptam.
2013. szept. 25. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
na megjött már? vagy van baba?
2013. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jött meg,még nem teszteltem...De úgy érzem meg fog jönni :(
2013. szept. 25. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Teherbeesés megsegítésére kaptad??? Nekem össze vissza van a ciklusom. 21-35 nap között mozog. Most már 9 hónapja nem esek teherbe. Egy barátnőm ajánlotta hogy szedjem ezt neki van, de nem tudom hogy kell szedni. A doki elhajtott mondván majd teherbe esek valamikor.
2014. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Se a dokidra, se a barátnődre ne halgass. Keress egy hozzáértő dokit aki kivizsgálja, milyen hormonális problémád van.
2014. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!