Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez a sűrű, kocsonyasz...

Mi lehet ez a sűrű, kocsonyaszerű váladék?

Figyelt kérdés
A menstruációm után két nappal kisebb nagyobb mennyiségben távozik tőlem színtelen ill. nagyon halvány kapucsínó színű, átlátszó, nyúlós, sűrű, szagtalan kocsonyás váladék. Mi lehet ez? Talán terhesség jele? KÉrem azok írjanak akiknek már volt ilyen! A találgatásokra nem vagyok kíváncsi.

2013. szept. 23. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel minden ember más és attól, hogy volt valakinek hasonló tünete, az még nem ejelnti azt, hogy neked is ugyanaz van.


Szóval itt csak találgatni tudunk!


Ha konkrét választ akarsz, akkor menj orvoshoz. Ő majd nem találgat (remélhetőleg)

2013. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondoltam, aki már valóban találkozott ilyen vagy hasonló esettel!Az ő tapasztalataira vagyok kíváncsi! Mert egy olyan személy, akinek még csak hasonló dolog sem történt vele, az nekem ne találgasson!
2013. szept. 23. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez normális hüvelyváladék, amit még megfest a méhnyakban, hüvelyben maradt vér. A menstruáció utáni tisztulás velejárója.
2013. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tobbfele dologtol lehet:

-spermium ami kiurul

-tobb huvelyvaladek mensi utan ami azert ilyen szinu mert meg megszinezi a nyalkahartya

-nekem es legtobb nonek ilyen akkor van ha erik a pete es ezt a jelenseget lehet tapasztalni de akkor nem kapucsino szinu es alltalaban nem mensi utan hanem kozepidoben van

Amugy mensi utan amikor meg barnazol az ritkan a terhesseg jele,sot kb 0,1 %

2013. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Kedves Utolsó! Ez találgatás, hisz nem írtad meg konkrétan mi a kérdező baja! Pedig ő a találgatásra nem kíváncsi! Enye-benye:D:D:D:D
2013. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hat igen ez van :) nyilvan egyikonk sem orvos nem latjuk es specc nekem is volt ilyenem(ezek a variaciok legetnek) az mar egy mas kerdes h ismertem a testem tudtam mikor miert van ez :)
2013. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Végre egy értelmes ember, aki olyan kérdésre válaszol, amihez van "köze" :)
2013. szept. 24. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Itt mindenki értelmes, kivéve téged kérdező...
2013. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pl az ilyen válaszok miatt írtam mindezt!! no like
2013. okt. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!