Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Closty után vagyok és...

SOS. Closty után vagyok és nem értek valamit?

Figyelt kérdés
21-én vettem be az utolsó clostyt,ma 24-én voltam ultrahangon és csak 8 cm tüszőm van.Ma a 10 ciklusnapomon vagyok.Lehetséges,hogy nagyobb lesz a tüsző,beérik?Vagy ne reménykedjek?Volt akinek kicsinek indúlt és mégis nagyobb lett és be is érett?A clostynak tényleg nyújtott hatása van vagy csak addig hat ameddig szedni kell?Jó sok kérdés:)
2013. szept. 24. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos 8 mm-t akartál írni. Egyébként ez attól is függ milyen hosszú a ciklusod. Nekem pl 35 napos a ciklusom, és a 18. napon volt 21 mm-es tüsző. Reménykedni lehet, mert még az ovuig nőhet :)
2013. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajjj tényleg mm akartam bocsi:)Köszönöm a válaszod.Nagyon elkeseredtem ma,de csütörtökön kell megint mennem.Nagyon szeretném a babát:)Akkor nagyobb lehet?Nem akartam kérdezni a dokit ,mert amúgy nagyon figyelmes és segítőkész,de pont szülésről jött ki hozzám és sietett vissza.
2013. szept. 24. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kicsi. Miért kell a closty?
2013. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tüszőérlelésre kaptam a clostyt.
2013. szept. 24. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
anélkül nincs tüszőérésed vagy csak rásegítésnek?
2013. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!