Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napokban nem várom, közben...

Napokban nem várom, közben meg vagyok fázva. Akkor most nem túl mérvadó a hőm ugye? (36,8 reggel, ami nálam amúgy elég magas lenne. ) ja és ez az első clostis hónapom.

Figyelt kérdés
nem tom pontosan mikor (nem) kéne megjnnie, mert fura volt az előző ciklusom, első nap csak barnáztam, nem tudom az számít-e. hajnalban jött csak vér, de utána se volt túl sok, viszont még a 13.napon is volt barnázás.

2013. szept. 9. 15:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nappal meg 37,4 többször mérve (tudom ez elvileg egyáltalán nem mérvadó). és azt is elfelejtettem írni, h a reggeli hőm napok óta 1 tized fokokat kúszik felfelé, 36,6-tól. írjatok már légyszi, itt eszem a kefét
2013. szept. 9. 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát így valóban nem túl informatív a hőd, de ebből még bármi lehet. Hányadik ciklusnapon tartasz? És hány naposak általában a ciklusaid (mindig az vérzéstől számítsd, a barnázás nem számít)?
2013. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elég fura volt az előző mensim, kevés és 1 napig volt csak piros igazából. de nem voltam terhes, láttak uh-on, meg teszt is nega. szóval ha az első barnás napot nem számítom (bár a dokim sztem számolta, mert akkor jön ki 3. napra a closti kezdése) akkor ma vagyok a 26.napon. Nekem max ilyen hosszú szokott lenni a ciklus. (viszont akkor vagy az előző jött meg 27.en vagy ha mégis számít a barna+görcs, akkor most vagyok a 27.en) ma reggelre esett 2tizedet a hőm amúgy. (közben tegnap beszedtem 2 adag fluimucilt - nyákoldó a megfázásra - de ma már nem, mert terhességnél ellenjavallt, nehogy amiatt legyen baj)
2013. szept. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!